Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žaloba na členy PSA


Setryx

Hráč

5
15.9.2021 13:54, naposledy upraveno 15.9.2021 14:16 uživatelem Setryx

Podatel: Nela Toretto

Věc: Nesprávné chování příslušníků policie při zatýkání

Odůvodnění: Dne 13.9.2021 jsem byla zastavena policejní hlídkou, ihned mi bylo přikázano abych si vystoupila z vozidla, lehla si na zem tyto pokyny jsem poslechla slečna s číslem odznaku 233 mi ihned vzala klíče a začala prohledávat mé auto v daném autě nenašla nic nelegálního, poté jsem v poutech několik desítek minut čekala na zemi, v autě a na různých místech kde jsem se opravdu necítila bezpečně, sama jsem se musela zeptat na své práva z důvodu toho že mi je pán rotný ani slečna neřekla, po optání se na moje práva mi byly řečeny bohužel slečna nezmínila že mám právo na advokáta, tož jsem se zeptala zda mám právo také na advokáta načež slečna odvětila že mám, ihned jsem chtěla advokáta a slečna mi ho nebyla schopna poskytnout, poskytnut výběr advokáta mi byl až v cele, přijeli sme zpět k bytové budově kde vlastním byt, zde jsem nechtěla sedět v autě z důvodu toho že jsem se necítila bezpěčně, slečna s číslem odznaku 233 byla obeznámena s mým problémem načež odvětila že auto je bezpečné dost. Poté se rozhodli že udělají domovní prohlídku na tu i měli povolení, při prohlídce šla dovnitř slečna s číslem odznaku 233, náký příslušník policie s KAC PDW v ruce, šli do mého domu přičemž já stála před ním spolu s rotným který mě ponižoval/zesměšňoval/urážel po dobu čekání mezitím co ostatní prohledávali nemovitost,  poté vyšli ven, zabavili náké věci, vezli mě na PSA stanici ale po cestě začali nahánět žluté BMW řady 5, toto BMW ujíždělo jiné hlídce, pan rotný spolu s paní s číslem odznaku 233 začali nahánět vozidlo také čímž mě vystresovali, ohrozili moje zdraví v několika možných situacích které mohli nastát, po úspěšném zastavení daného vozu pán vystoupil a něco se chvíli dělo, poté už jsem konečně byla převezena na policejní stanici, dána do cely, tam jsem zase žádala o advokáta paní mi vystavila list advokátů až v cele, né když jsem si o advokáta požádala, následně jsem byla v cele vystrašená, vystresovaná kde jsem se cítila špatně z posmívání člena PSA 

Záměr: Veřejná omluva z důvodu že semnou nebylo zacházeno s úctou byla jsem vhozena do nepříjemné situace kterou zavinil pan rotný jeho narážkama , odškodnění za danou stresovou situaci - myslím si  že výši odškodnění by měl zvolit soud podle názoru na danou situaci

5.10.2021 20:24

Adresát: Nela Toretto
Věc: Odpověď na podnět.


Vážená paní Toretto,
děkujeme za zaslání podnětu.

Pokud-li Váš problém a zájem o podnět přetrvává, prosíme o opětovné odeslání. Omlouváme se za velmi dlouhou reakční dobu.


Violleta Reed, J.D.
Soudce vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~43