Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Kanee


Kanee

Hráč

7
24.9.2021 21:51, naposledy upraveno 24.9.2021 21:51 uživatelem Kanee

Zdravíčko, tak, kde bych začal? Jsem kluk z vesnice, co k MTA přišel naprostou náhodou. Pamatuju, že jsem projížděl YouTube a narazil jsem na video od Rataje (tehdy, jak točil začátky starého skima). Mno, tak jsem si řekl, že zkusím oč se jedná. Skimo ale nefungovalo a trvalo mi pár měsíců (čistě odhadem) se dostat k Atheronu. Na něj mám vzpomínky asi nejlepší, kolik kámošů jsem si tam našel (jednoho :tf:). Táhne mi na 17, chodím na střední a s volným časem zatím nemám problém, vpodstatě přijdu domů, zapnu komp a jedu. Pak jedu takový repete každej den. Covid ze mě udělal introverta, docela mě to štve, ale zase bych asi nebyl tady, kdyby se to nestalo, zřejmě bych byl někde nasračky u baru někde ve městě. Tak, zdar komunito! Snad nám tohle vydrží ještě pár let. 


Powered by LeoSight IFS
LT~14

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MrKys

300Kč dnes v 01:26

thex

60Kč dnes v 01:26

Streexy

87Kč včera v 21:46

Nejnovější uživatelé
mokonkoooo

Registrován 23.4.2024

Zeemon

Registrován 23.4.2024

rwmmike

Registrován 23.4.2024