Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Odvolanie voči rozsudku S-210 a žaloba na povereného sudcu


Natka

Hráč

10
25.9.2021 23:37, naposledy upraveno 25.9.2021 23:40 uživatelem Natka

Podateľ: Natália Drexler Black

 

Vec: Odvolanie voči rozsudku so spisovou značkou S-210 a žaloba povereného sudcu rozsudku s touto spisovou značkou z podozrenia porušenia listiny základných práv a slobody (2/2018) a porušenia trestného zákoníka §19 (14/2021)

 

Odôvodnenie: Ja, Natália Drexler Black, narodená 01.08.2000 týmto podávam odvolanie k rozsudku voči mojej osobe so spisovou značkou S-210 a následnou žalobou povereného súdca mojím prípadom.

Bola som odsúdená za štvornásobné nedovolené ozbrojovanie. Svojich činov som si naprosto vedomá, aj keď nesúhlasím s výškou uvedeného trestu a podmienkami výkonu trestu. V momentálne situácií sa nachádza vo väznici Las Payasadas v oddelení so zvýšenou ostrahou. Som v rizikovom tehotenstve, o ktorom polícia San Andreas musela prostredníctvom zdravotníckej záchrannej služby vedieť. Som v 7 mesiaci, kde reálne je už aj brucho vidieť. Svoj zdravotný stav som aj popísala v nedávnej žalobe voči polícii San Andreas, , ktorá bola zahrnutá do trestného riadenia, aj keď na tuto skutočnosť poverený sudca mojím prípadom S-210 nejak nedbal . Ba naopak, poverený sudca, pán Arnold Cornell, J.D ma odsúdil ku štrnástim dňom pobytu vo väzení so zvýšenou ostrahou. Aj voči môjmu zdravotnému stavu, o ktorom opäť podotýkam, bol aj súd DOSTATOČNE OBOZNÁMENÝ. Nielen, že i s mojím veľmi vážnym zdravotným stavom som vo výkone trestu. Pri prevoze do väznice sme boli prepadnutý, dostala som sa do úzkostí a musela som byť prevezená do nemocnice v Montgomery odkiaľ ma následne previezli do väznice. Tiež som vo výkone trestu vo väznici, ktorá nesplňuje základné ľudské práva. Výkon trestu si odpykavám v bloku spojený s mužmi, ktorý sú veľmi vážny recidivisti a zločinci a tak mi od nich hrozí obrovské nebezpečie. Taktiež sa vo väznici nenachádza zdravotnícky personál, ktorý by mi v prípade mohol pomôcť. Tak teraz musíme vyčkávať na príjazd zdravotníckej záchrannej služby, čo je v mojom prípade neakceptovateľné.

Domnievam sa, že poverený sudca mojím prípadom porušil listinu základných práv a slobôd (2/2018), presne článok 32, s číselným odstavcom (2) v znení: ,,Žene v tehotenstve je zaručená špeciálna starostlivosť, ochrana v pracovných vzťahoch a odpovedajúcim pracovným podmienkam. " , kedy mne, ako žene v tehotenstve nebola zaručená špeciálna starostlivosť, taktiež ale §19 trestného zákonníka 14/2021 v znení: ,, Poškodenie cudzích práv", kedy poverený sudca vôbec nedbal a nereagoval na môj zdravotný stav.

Súd by sa mal pred pravomocným odsúdením dôkladne oboznámiť zo všetkými skutočnosťami. Domnievam sa, že porušenie mojich základných práv nastalo práve u povereného sudcu p. Cornella, taktiež od štátneho zástupcu podávajúceho dôkazové prostriedky a dôležité záležitosti v mojom prípade.

 

Zámer: Žiadam o veľmi dôkladnú remeduru celého súdneho procesu a veľmi dôkladné, spravodlivé a náležité prešetrenie a prípadne potrestanie poverených zamestnancov súdu mojím rozsudkom S-210

 

Prílohy: 

Výjazdová správa:

       

 

Nemocničná správa:

   

                                                           

 

Dňa 25.09.2021                                            Podpis:  

V väznici Las Payasadas                       Drexler Black

                                                            °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

26.9.2021 10:50

Adresát: Natalia Drexler Black

Věc: Vyjádření k odvolání a žalobě


Vážená paní Black,

mohu Vás ujistit, že navzdory Vašemu přesvědčení Vrchní soud San Andreas nebyl informován o této skutečnosti. Tato informace se k nám dostala teprve včera od soudkyně Reed. Krátce po obdržení této informace jsme požádali vězeňskou službu, aby se Vám speciální péče dostalo, než stihneme situaci náležitě vyřešit.

Jsem přesvědčen, že jsem v této věci nepochybil, nýbrž po šetření důvodu, proč se k nám tato informace nedostala, jsem zjistil, že ani státní zástupce tuto informaci neobdržel. Domnívám se, že tuto podstatnou informaci Policie San Andreas neuvedla ve spisu, který předala státnímu zástupci.

ZSP je pak samozřejmě od zrychleného uvedení rozsudku, proti kterému se můžete ihned odvolat a může být řízení řešeno podrobně. Tak jste nyní učinila. Jelikož jste však do odvolání zahrnula i žalobu proti mé osobě, nemohu Vás v této věci soudit a vydat tak opravný rozsudek. Zákon mi to přímo nezakazuje, ale považoval bych to za amorální, předám tedy Vaše řízení jinému soudci.

Proto Vám píši pouze vyjádření. Tento dopis budou mít k dispozici i ostatní zaměstnanci soudu, aby mohlo dojít k rychlému vyřešení Vaší situace. Apeluji na své kolegy, aby zařídili Váš přesun do zdravotnického zařízení mimo věznici, kde vykonáte zbytek trestu, nebo abyste byla podmíněně propuštěna na svobodu, případně aby byl Váš výkon trestu odložen - o tom již já nerozhoduji, nedojde-li k druhému odvolání po vydání rozsudku v rámci trestního řízení.


Arnold Cornell, J.D.,
předseda vrchního soudu San Andreas.


Powered by LeoSight IFS
LT~44