Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

sťažnosť na neaktivitu DOCAR a rp vo väznici

1 2



Kr1st0fz

Hráč

14
26.9.2021 21:35, naposledy upraveno 26.9.2021 21:37 uživatelem Kr1st0fz

Kedže za svoj main character som skončil vo väznici Las Paysadas tak by som sa chcel trochu vyjádriť... Už je to nejaký týžden čo mám možnosť rpiť v tejto väznici ale v skratke  na samotných dozorcov väznice nemožem povedať krivého slova lebo Rpia úplne v poriadku a sú to fajn ľudia pár vecí čo ma na tom švú je neaktivita imagine dostať 120 dňový trest na main chac ale zároveň chceš hrať stále na tej postave niektorý ti povedia "chod hrať na inú postavu" (nebudem menovať). Lenže tá väznica tam je doslova kvôli tomu aby hráčí dostali druhú šancu na RP čo zaznelo od samotného administrátora @Lexikonn . Dalšia vec si myslím že nieje dostatočne domyslená je výkon trestu typu A kde sú zakázané vychádzky,telefonáty a návštevy. Povedzme si úprimne že už len týmto ťa pripravili o 90% možnosti nejakého rp. Aspoň keby tý dozorci ti dajú nejakú výnimku za dobré chovanie alebo podobne lenže sa to nestane lebo tam bud niesú alebo to jednoducho nespravia týmto sa dostávame k dalšiej veci a to možnosť úteku ako zaznelo od menovaného administrátora že útek je tu povolený a možný ale tá otázka je ako? ked som bez vychádzok alebo dozorci za celý den nepríjdu.

Touto sťažnosťou nijak nechcem uraziť alebo spochybnovať RP DOCAR naopak už ked sú tam tak všetko je z ich strany v úplnom poriadku iba som týmto chcel poukázať ako sa to časom vyvinulo a ako to vlastne je :) 

26.9.2021 21:44

Tak ono upřímně co čekáš od vězení? Nějaké fakt speciální RP, kde si budeš moct dělat, co chceš? Stále je to vězení, výkon trestu A je prostě přísný a tak by to být i mělo. Holt budeš muset buď přetrpět 120 dní tohohle, nebo si jako skoro každý rozjedeš další postavu, o tom to tak nějak je. Upřímně ti jako administrátoři nemáme s tímto problémem jak pomoct, i ti dozorci mají své RP a případně OOC život.

26.9.2021 21:47, odstraněno 26.9.2021 21:52 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Kr1st0fz

Hráč

14
26.9.2021 21:56, naposledy upraveno 26.9.2021 21:58 uživatelem Kr1st0fz

Ano to máš pravdu a plne som si toho vedomí ale už ked ten hráč seriously chce hrať na tej postave alebo si chce zaerpiť ten väzanský život tak nemá ako :/ myslím si že z jedného hľadiska máš pravdu ty ale myslím si že aj ja mám k tomu čo povedať. Už aj ked si v tom výkone A tak by sa aspoň trochu mohlo niečo rpiť vieš napr. k tomu úteku ako to má ten hráč potom zrealizovať alebo aspoň niečo v tej väznici zažiť..+ Nikto nečakal ako si ty povedal že si budem môcť robiť čo chcem ale na druhej strane ked bolo povedané že to je druhá šanca na RP tak som nečakal že to skončí tak že si nezahrám 120dní bral som to ako niečo nové/zmenu kde si budem mocť zažiť niečo iné.  @Dzardys

26.9.2021 22:29
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Holub

Hráč

46
26.9.2021 22:42, naposledy upraveno 26.9.2021 22:47 uživatelem Holub

Budu upřímný a řeknu věci na pravou míru. Proto taky budu docela salty v případě některých věcí.

imagine dostať 120 dňový trest na main chac ale zároveň chceš hrať stále na tej postave niektorý ti povedia "chod hrať na inú postavu" (nebudem menovať)

V tom případě nemáš být (vlož jakýkoliv peprný výraz) a nemáš na té postavě dělat bordel. S tím rejstříkem můžeš být rád, že to je "jen" těch 120 dní.

si myslím že nieje dostatočne domyslená je výkon trestu typu A kde sú zakázané vychádzky,telefonáty a návštevy.

Na jednu stranu ano, máš pravdu, že to dost omezuje. Na druhou stranu v případě nebezpečné postavy (což v tomhle případě... no, málo toho není, že jo) bych se toho opravdu nebál a šel bych do skutečné izolace (to by mohlo být něco nad tím A v případě skutečně nebezpečných vězňů). Víš co, on by potom v případě lidí zapletených v organizovaném zločinu nebyl problém se pustit do plánování nějaké akce během návštěv. Na jednu stranu okay, omezuje to v RP, na tu druhou je to prostě reálná varianta. 

Aspoň keby tý dozorci ti dajú nejakú výnimku za dobré chovanie alebo podobne

A ty jsi dával nějaké výjimky, když jsi za Himeneze dělal bordel? Pokud jsi měl závažný rejstřík a jako skutečně něco, co se těm dozorcům příčí, tak je to naprosto přirozené. A můžu říct, že mám za svou hlavní postavu kontakt s některými dozorci a vím o co go, no.

a to možnosť úteku ako zaznelo od menovaného administrátora že útek je tu povolený a možný ale tá otázka je ako

Stačí si skutečně ten útěk naplánovat, něco pro něj udělat a utéct, nebo si dát report ohledně toho, že se chystáš utéct a probrat to všechno.. Do toho je potřeba nahrávat s tím, že to fakt musí být výborné RP. To je minimálně to, co já ohledně toho vím. Rozhodně bych to ale řešil dopředu s nějakým členem AT zda je daný útěk reálný a v souladu s RP. 

TL:DR - Aspoň je z toho ponaučení...

Kr1st0fz

Hráč

14
26.9.2021 23:37, naposledy upraveno 26.9.2021 23:48 uživatelem Kr1st0fz

@Holub to ako si spomenul "nemal si robiť na tej postave bordel" ja som do tej illegalky šiel s tým že z toho budú následky čiže ja som s tým stotožnený a vôbec mi nevadí že v tom väzení som  ja som čisto v sťažnosti poukázal na veci a fakty ktoré sa dajú napraviť skôr to ber ako návrh čo mne OSOBNE vadí. Ďalšia vec keby mám možnosť byť v docar dajme tomu že by som tam pracoval by som sa pozeral na veci reálnejšie pokiaľ väzeň poslúcha a správa sa tak ako dozorca požaduje nevidím dôvod ho nepustiť tak to chodí aj normálne napríklad je väzeň prepustený za dobre chovanie tak môže mať aj vychádzky za dobre chovanie.. 

Zeintar

Hráč

49
27.9.2021 08:51, naposledy upraveno 27.9.2021 08:56 uživatelem Zeintar

On by si s vama člověk klidně zaRPil, ale když už jde za vámi, že si pokecá, tak toho dozorce uvítáš s vulgárními a urážlivými slovy a když momentálně není žádný další dozorce online, abychom ti mohli kolektivně dát přes hubu, tak je jasný, že si před mříže nesednu a nebudu si s tebou povídat, ale raději se otočím na patě.

 

Navíc, můžeš si za to sám. První den když jsi přišel, jsi začal na všechny řvát, flusat a dělat blbosti. Tak se nediv :)

 

EDIT: A samozřejmě, RPit by se dalo hezky, ale na to by někdo musel myslet pro tvorbě mappingu, protože tady není absolutně nic. Podívej se na tohle video (již nyní neexistujícího serveru), jak County Jail probíhal na HeavyRP scéně.

https://youtu.be/RM8oJt01LeM

Kr1st0fz

Hráč

14
27.9.2021 10:37

@Zeintar s tým prvým dňom si na veľkom omyle prvé 2 dni kedy som mal povolene vychádzky a všetko ostatné som bol milý na dozorcov a spraval som sa normálne až potom ako som dostal zákaz tak som to v rámci toho rpčka robil jak sa hovorí "ako vy na mňa tak isto aj na vás " šlo len o to :)

27.9.2021 10:53

Nestezuj si smaz postavu zaspamuj forum a zij lepsi zivot kapos

DnOndra udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č.19

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~83

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024