Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban (zaslouženě :/)


neznamy#2917

Smazaný účet

3
29.9.2021 12:06, naposledy upraveno 30.9.2021 00:17 uživatelem neznamy#2917

Zdravím

moc se omlouvám vážně hodně že zase píšu, ale jak říkám udělal jsem chybu za kterou nejsem rád, každopádně jsem s tím chtěl něco dělat, protože na skimu mam ban a vážně mě to tam bavilo, a abych byl upřímnej hodně mi chybý, jelikož to byla hra nad kterou jsem strávil na mě dost hodin, ale myslím si že člověk děla chyby, problém je že já jsem jich udělal nespočet, a proto jsem se rozhodl s tím něco udělat, tady je důkaz že jsem se zaučoval zde: mimo jiné jsem si po zaučení ještě jednou četl rychle pravidla hry tady je na vás jestli mi budete věřit nebo ne, A proto bych moc prosil o zkrácení banu. Za své chyby se chci omluvit všem hráčům, všem adminům za potíže, a taky vám chci poděkovat za super komunitu ale nejvíce chci poděkovat: @Jemuhodne za to že mě zaučil bylo to dobrovolně a on i přes to mě zaučil, To je vše díky moc za to že jste si udělali čas tohle přečíst.

 

@acaBeNendohzoR

acaBeNendohzoR

Hráč

69
11.10.2021 19:08

Ne.


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024