Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Administrátor - Manty


31.3.2020 15:32, naposledy upraveno 31.3.2020 15:33 uživatelem Manty

Přezdívka: Manten

Věk: 15

Zkušenosti: Byl jsem na serverech jakožto, Reality Life, chvilku na CityPlay jakožto support když CityPlay vlastnil ještě CoblezZ, pak na spoustě serverech jakožto administrátor tam jsem se naučil příkazy

Komunikační dovednosti: Umím vysvětlit cokoliv ohledně RolePlay, pomůžu každému hráči který něco nechápe, či něco neví. Dokážu vyřešit spory mezi hráči co jeden ku příkladu neumí RP a druhý mu za to nadává

Mám čas: Každý den s vyjímkou úkolů kvůli karanténě

Další informace o mně:

Bydlím ve středočeském kraji narodil sem se roku 2005, hraji od dětství 7-15 hry, jak single player tak pro více hráčů nebo-li Online hry, vždy sem měl cíl že se stanu někde známý ať jde o MTA či Minecraft, league of legends, a tak dále.. Doufám že se k tomu dostanu, byl bych moc rád ve vašem Admin Týmu.

31.3.2020 15:35

Ahoj. V prípade že si dávaš prihlášku do Artheon admin tímu, musím ťa informovať že nábor je uzavretý.

31.3.2020 15:43

Dobře tak já počkám až bude nábor.

31.3.2020 16:08

Uzatváram.


Powered by LeoSight IFS
LT~30

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo