Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Sťažnosť na ZZS


Pat000

Hráč

22
9.10.2021 20:42, naposledy upraveno 9.10.2021 20:44 uživatelem Pat000

Podatel: Sarah Cooper

Věc: Sťažnosť na ZZS

Odůvodnění: Odosielam sťažnosť na ZZS, sedela som na moste a premýšlala nad životom, pretože mám zdravotné problémy. Našla ma PSA a zavolali ZZS, aby ma skontrolovala, či mi niečo nie je, keďže som im povedala, že mám zdravotné problémy. Nič mi nebolo, ako povrchovo, ale mám iné zdravotné problémy. Ale o to nejde. ZZS povedala, že ma zoberie do nemocnice a tam to preberieme, aké mám problémy a ako mi pomôcť. Prišli sme do nemocnice, Riaditeľka ZZS ma tam priviezla, viem to, lebo mala odznak a dala ma na postel. Potom prišli nejakí iní zamestnanci nemocnice a ona si odišla. Pričom mi sľúbila, že sa so mnou porozpráva, aby mi pomohla ako prežiť život so zdravotnými problémami a tak. Takže svoj sľub nesplnila a odišla a vôbec nikto sa so mnou neporozprával. Potrebovala som sa len porozprávať s niekým, možno by aj len to pomohlo, ale nestalo sa. Sľúbila, ale nesplnila. Potom si hovorím, načo teda ma prišla zachrániť, keď ma potom nechala tak a ani mi nevybavila niekoho, komu to môžem všetko o svojich problémoch porozprávať?

Záměr: Touto žiadosťou by som chcela, nejak riešiť tento problém so ZZS, že najvyššia osoba v ZZS a ani sa nestará o svojich pacientov, pričom im to sľúbila, takže buď nejak to konkrétne s ňou riešiť, prípadne súdne, pretože mám zdravotné problémy a ani ma neprehliadla a nevypočula si moje problémy.

Přílohy: -

27.10.2021 04:10

Adresát: Sarah Cooper
Věc: Odpověď na podnět.


Vážená paní Cooper,
děkujeme za zaslání podnětu.

Dle Vašeho odůvodnění ve Vašem podnětu jsme se dočetli akorát to, že ředitelka zdravotnické záchranné služby, doktorka Hustons splnila svou lékařskou povinnost. Doktorka Hustons nemá žádnou povinnost věnovat se Vám po předání personálu nemocnice, neboť od tohoto je zde právě ten personál nemocnice. Váš podnět zamítáme a uzavíráme.


Violleta Reed, J.D.
Soudce vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~40