Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


Schitzu

Hráč

26
12.10.2021 18:59

Žádost o unban
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kde začít? Dňa 3.10 o 14:29 sem dostal Permaban za Globální porušení pravidel LeoSight.
Co se stalo? Prodal sem Dusík ( Nitro ) na Herním portálu SkimoRP za 11mega, avšak do toho byla započítana i suma 400 kreditů. Kde nastáva problém? Je zakázano prodávat věci IC za OOC měnu. To je ten problém.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ano, sem si vědom chyby. Avšak chtěl bych požádat o Unban tak či tak. Proč? Možná si říkate, jo... Je blbosť mu dát unban, porušil pravidlá. Ale, možná o tom ani nevíte, ale tohle není první krát co se tohle na LeoSighte řeší.
Kde se to stalo? Tak co tak u vozidla Mitsubishi EVO WRC které se prodalo za 3000 kreditů. A ne, IC částka tam nebyla, nebyla tam ani 1KČ z IC strany. Což u mně bylo... A to né 1kč, ale 11mega. Což si myslím že je víc než dos´t na dusík, nemyslíte si? Ale můj trest byl Permaban, a tady nastáva problém. Proč oni dostali 14dní a já Permu když u mně se dalo aspoň něco IC? Tož ví jenom Admin co mi Permaban dal ( @Lexikonn ) ban. Proto žádam aspoň o zrušení Permabanu a nahodení banu s určitým časem když né unban. Byl bych rád kdyby se vyjadří Admini ale i hráči jak vnímají takovéhle situace kdy jsou bany hodně nerovnovážne. Od mne to je všechno, přeji jenom hezkej večer a příjemné hraní na SkimoRP. 

ATEX

Hráč

13
12.10.2021 19:03

Jedno velké +1

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo 20

Soudruh

Hráč

16
12.10.2021 19:04

Nevidim v tom problém, údajně jsi ty kredity dostal jako bonus.

Nebral bych to jako prodávání IC věci za OOC měnu. Dostal jsi donate v podobě kreditů.

KrysCZ

Hráč

30
12.10.2021 19:04

Pro Tvé důševní zdraví NESOUHLASÍM!

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo 20
Phobios udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování k žádosti o unban.

bit

Hráč

50
12.10.2021 19:43

Nevidím problém, tohle by se spíš mělo dát u toho Lancera než v tomhle případě.

Možná by s něčemu takovému nedošlo, kdyby Schitzu ty kredity zdanil.

13.10.2021 13:20
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
13.10.2021 15:50
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~93

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024