Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o zrušení permanentního banu


uuow123

Hráč

9
16.10.2021 13:40, naposledy upraveno 17.10.2021 12:32 uživatelem uuow123

Zdravím, chtěl bych zažádat o zrušení nebo zkrácení permanentního banu na serveru. Byl mi udělen před 2 měsíci. Předem bych se chtěl omluvit co jsem na serveru způsobil. Skimo mi už začíná chybět. Ban mi byl udělen za PG, Non-RP injures a Chicken running. S důvodem mého banu naprosto souhlasím a pokusím se v budoucnu už žádný ban nedostat pokud by moje žádost byla přijata. Dochází mi čeho jsem se dopustil a lituji toho. Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.

 

Ban mi byl udělen od @SedliX

19.10.2021 00:30

Ahoj @uuow123,

jakmile se dostanu do hry, podívám se na tvou historii a budu tě dále informovat.

20.10.2021 20:30

@uuow123

Koukám, že s tebou byly docela problémy. Na druhou stranu se jedná o tvou první permici.

Ban jsi dostal v srpnu. Předtím jsi dostával bany téměř pravidelně, jeden ti skončil, druhý ti začal. Nepravidelnost v tom způsobovaly snad jen různé doby banů. Přesto věřím, že za ty dva měsíce jsi se polepšil, prostudoval pravidla, zorientoval se v RP a tyto problémy se již nebudou opakovat. Pokud bys měl zájem o posezení s někým z helperů, zkus se poptat buď v #help channelu na Discordu (není nutno označovat @help ani roli @helper), event. se poptej v /hc ve hře. Svou historii trestů si můžeš zobrazit ve hře zadáním příkazu /history. Helpeři ti určitě ochotně vysvětlí pravidla, ve kterých tápeš, když se jich na ně zeptáš. Oni si tvoji historii zobrazit nemůžou.

Drž se, pamatuj totiž, že případná druhá perma již dost možná bude polopřímkou. Tedy takovou čárou, když to velmi zjednoduším, která má začátek, ale nemá konec.

Unban jsem ti ve hře udělil, zamykám téma.


Powered by LeoSight IFS
LT~35

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024