Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban - Puding


DarkTime

Hráč

2
16.10.2021 15:31

Zdravím, jsem tu asi po 3 měsícech rád bych požádal o unban zjistil jsem že se nedá nikde jinde rpit než na skimu. Všichni na skimo kerujou že je špatné atd.. ale pak přijdu na servery majitelů který kerovali na skimo a vidím jako první věc PČR mě zabije jen tak v PČR maj IC dítě má 5 let a s odznakem si tam chodí a střílí coltem a tohle mě nebaví slibuju že už budu rpit normálně jste jedinej server kde to mám fakt rád kde nejsou lidi toxic kde se ne zneužívá help chat kde se nemetuje a hlavně jde nejsou back doory kvůli těm backdoorum si na už ne na tak špatných serverech NEzahraju, protože majitele těch špatnejch serveru to tam přijdou vybackdoorovat a takhle to funguje MTA RP CZ/SK je rozdělené na 3 skupiny 1. Extrémně špatnej server 2. Server kde se dá rpit ale backdoory 3. Server kde nejsou backdoory jsou tam lidi a dá se tam rpit (skimo) rád bych se tam vrátil a omlouvám se všem kterým jsem zneprijemnil RP už se to nestane a to fakt slibuju

 

Děkuji že jste to dočetli až sem a tobě @Puding děkuji obzvlášť že jsis neřekla rovnou ne nedám mu unban a přečetla sis to

16.10.2021 16:00

Popravdě moc netuším co jsi se snažil říct. Ale navážu na to co jsme si psali na DC.
Unban ti tedy dám, je to už docela dlouho. Ale je to naposledy co ti ho dávám..tak se podle toho chovej a už nevymýšlej pitominy. (:


Powered by LeoSight IFS
LT~28

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024