Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[S-232] Vyhlášení voleb do Kongresu - listopad 2021

1 2



19.10.2021 13:18

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

VRCHNÍ SOUD SAN ANDREAS :: KONGRES SAN ANDREAS :: VLÁDA SAN ANDREAS

Vrchní soud San Andreas Kongres San Andreas


Rozhodnutí vrchního soudu San Andreas

o vyhlášení voleb do Kongresu San Andreas


Vyhlašujeme volby do Kongresu San Andreas na volební období listopad 2021 ve volebních obvodech Blueberry, Montgomery, Palomino Creek, Dillimore a Fort Carson. Volby probíhají od 1. 11. 2021 do 3. 11. 2021.

Vrchní soud San Andreas vyhlašuje volby do Kongresu San Andreas a volby na starostu obce Blueberry, Montgomery, Palomino Creek, Dillimore a Fort Carson.

Každý občan starší 21 let s právem volit má právo kandidovat právě do jednoho volebního obvodu.

Kandidaturu oznamte nejpozději do 31. 10. 2021 dopisem na adresu:

Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154
(( odpovědí do tohoto příspěvku ))

Dopis musí obsahovat vaše celé jméno, datum narození a volební obvod, ve kterém kandidujete. Dále musí mít formu otevřeného dopisu a bude uveřejněn všem občanům k nahlédnutí, můžete jej tedy použít jako součást své kampaně.

Volby budou probíhat od 1. 11. 2021 do 3. 11. 2021. Kandidát s nejvyšším počtem hlasů v daném volebním obvodu se stává vítězem voleb, novým starostou příšlušné obce a členem Kongresu s mandátem platným od 4. 11. 2021 do 4. 12. 2021.

Každý občan starší 18 let smí volit právě jednou v každé obci (pět hlasů dohromady).

Své hlasy odevzdávejte na příslušných místech:

volební obvod Blueberry - obecní úřad Blueberry
volební obvod Montgomery - obvodní oddělení Policie San Andreas v Montgomery
volební obvod Palomino Creek - pobočka národní banky San Andreas v Palomino Creek
volební obvod Dillimore - čerpací stanice Dillimore
volební obvod Fort Carson - pobočka národní banky San Andreas ve Fort Carson


 

 

21.10.2021 09:03
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Jacko88

Hráč

41
21.10.2021 17:44
Odesílatel:
Nathalia Hilton
Palomino Creek 4-7
Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

 


Vážení čtenáři, spoluobčané, sousedé, Vážený soude,

rozhodla jsem se, že se budu ucházet o pozici starosty malebného městečka Palomino Creek, kde sama žiju. Ráda budu spolupracovat se starosty ostatních měst a tím vylepšovat nejen Red County, ale celé San Andreas a ráda pomohu i kolegovi O'Connerovi, pokud bude znovu zvolen, čemuž pevně věřím. Mám pár plánu, jak ''vylepšit'' nebo ''upravit'' naše krásné městečko a zlepšit život občanů v něm. 


Informace o kandidátovi:
Jméno: Nathalia Hilton
Datum narození: 14.6. 1999
Věk: 22 let
Trvalé bydliště: Palomino Creek 4-7
Dosažené vzdělání včetně titulů: Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická České Budějovice. - Bc. 


To bude ode mě prozatím vše,
děkuji všem za přečtení, s pozdravem Bc. npor. Nathalia

 

Kenny15

Hráč

19
21.10.2021 21:20

 

Odesílatel:
Kenny Wright
Los Santos, Richman.
Adresát:
Vrchní soud San Andreas
Las Venturas 1154

Vážený soude, vážení spoluobčané,

právě nastal ten čas, abychom opět postavili Montgomery na nohy. Jmenuji se Kenny Wright a ucházím se o post starosty asi v nejrušnější vesnici, Montgomery. Rád bych začal jednou věcí a tím jsou společenské akce. Chtěl bych opět vrátit Montgomery nádech toho společenského života, jít do toho s elánem a pořádat plesy, různé akce, slavnosti, třeba i nějaké výstavy apod. Společenský život by nám neuškodil, co myslíte? Další věc, co mě hodně štve, je vysoká nehodovost v okolí Montgomery. Jestliže chceme snížit počet dopravních nehod, musíme proti tomu udělat nějaké opatření. Třeba do rizikových úseků zabudovat bezpečnostní svodidla, do vesnice instalovat retardéry na snížení rychlosti...zkrátka udělat vše pro to abychom se cítili bezpečněji. Věcí by tu bylo spousta na zlepšení...a právě s tímto se chci obrátit na vás. Co vy byste nejraději uvítali v Montgomery? Pokud si chcete zvolit starostu, který bude otevřený ke všem vaším žádostem, podnětům, či stížnostem na jakékoliv věci, tak zvolte mě, Kennyho Wrighta...právě nastává čas, kdy vrátíme do Montgomery život!!


Informace o mně:
Jméno:
Kenny Wright
Datum narození: 12.10.1990
Věk: 31 let.
Bydliště: Los Santos, Richman.
Nejvyšší dosažené vzdělání: UTB Tomáše Bati ve Zlíně, se zaměřením na fakultu logistiky a krizového řízení (program na ochranu obyvatelstva). - Ing.


Děkuji všem, kteří přijdou k volbám

S pozdravem,                                                                                                
Ing. Kenny Wright. 


Ressetth

Hráč

14
22.10.2021 00:06

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

Jméno - Alexej Gordijevskij
Datum narození - 26/11/1980

Volební obvod: Montgomery


Vážený soude, vážení spoluobčané,

Já, Alexej Gordijevskij narozen 26.11.1980 tímto oznamuji svou kandidaturu na starostu obce Montgomery.

Dovolte mi abych se v krátkosti představil. Většina z vás mě mohou znát jako bývalého majora Hasičského Záchranného Sboru v Montgomery a starostu Palomina Creek za období březen 2021, po inspirující cestě jsem se rozhodl obnovit svou kandidaturu. Bezpečnost občanů pro mne byla vždy na prvním místě a proto bych rád Montgomery učinil bezpečnějším místem bez náznaku kriminality, nadále se pokusím zlepšit prostředí obce s tím i čistotu ulic abychom naše ratolesti vychovávali v pořádku a mohli bez problému žít svůj každodenní život.

Přísahám, že vždy budu jednat v zájmu obce a zachování jejího dobrého jména. 


Dne 22.10, v Montgomery.




22.10.2021 23:49, odstraněno 31.10.2021 15:05 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

VajkoChlpko

Hráč

57
23.10.2021 15:40
Odesílatel:
Dušan Badinský
Palomino Creek 4-5
Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

 


Vážený súd, vážení občania a voliči. Chcel by som vám oznámiť, že sa podieľam o post starostu, mestečka Dillimore.

Moje meno je Dušan Badinský, vyštudoval som stredná odbornú školu agrotechnickú, odbor ochrana osôb a súkromného majetku, s úspešne ukončenou maturitnou skúškou. Neskôr som sa rozhodol nastúpiť na Univerzitu Komenského v Bratislave, ako právnická fakulta. Po úspešnej bakalárskej skúške, som získal titul bakalára. Pri mojom pôsobení, by som rád chcel uchovať pravdepodobne väčšinu doterajších vyhlášok, ktoré považujem za dôležité. Taktiež, by som samozrejme nejaké vyhlášky po-upravil alebo pridal, samozrejme po poctivom uvážení. V budúcnosti, by som mal taktiež aj nejaké plány, konkrétne s infraštruktúrou mesta a skvalitniť úroveň života. Som ochotný prebrať všetku zodpovednosť, čo sa týka nášho mestečka Dillimore. Budem rád za vaše hlasy a hlavne, poďme spraviť z Dillimore, lepšie miesto.


Informace o kandidátovi:
Jméno: Dušan Badinský
Datum narození: 12.7.1986
Věk: 35 let
Trvalé bydliště: Palomino Creek 4-5
Dosažené vzdělání včetně titulů: Univerzita Komenského v Bratislave, Právnická fakulta - Bc. 


Toto bude z mojej strany zatiaľ všetko, nezabudnite ísť voliť.

Dňa 23.10.2021 v Palomino Creek 

acaBeNendohzoR

Hráč

69
25.10.2021 18:02

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

 

Odesílatel:
Mgr. Naomi Baker
Los Santos 2875

Narozena: 5.5. 1986


Ctěný soude, vážení spoluobčané, tímto dopisem oznamuji kandidaturu na post starosty obce Dillimore a člena kongresu pro tento volební obvod.

Mým cílem je prosazení zákonů a jejich úprav ve prospěch občanů, nikoliv autoritativní vlády. Dále také prosazuji investici státní prostředků do veřejných služeb a na zlepšení sociálně ekonomických poměrů.


Sepsáno dne: 25.10. 2021

V Los Santos

28.10.2021 00:04

Adresát:
Vrchní soud San Andreas

Las Venturas 1154

Odesílatel:

MUDr. Robert Wilbur

Narození dne 8.12.1976


Važený občané, važený soude, 

tímto oznamuji svoji kandidaturu na starostu v volebním obvodu Palomino Creek za Liberální národní strana.

 

Chtěl bych osobně zlepšit vztahy mezi integrovaným záchranným systémem, podpoření finančně jejich fungování, investice do společných výcviků. Dalším bodem je důraz na vzdělanost záchranářů ale i široké veřejnosti, důraz na vycvičenost všech členů kteří chtějí provádět přednemocniční péči.

V samotné obci Palomino Creek bych chtěl renovovat pláž u Bersteinovy zátoky, renovace rybářské chajdě a molu, vytvoření centrálního systému kotvení lodí, odklizení dlouho nepoužívaných lodí u mola.

 

Více o volebním programu Liberálně národní strany ZDE.


Sepsáno dne 28.10.2021 v San Fierru

zeldinko

Hráč

45
30.10.2021 23:19, naposledy upraveno 31.10.2021 10:28 uživatelem zeldinko

• Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154


• Odesílatel:
Celé jméno: Benjamin Reed
Datum narození: 28.7.1990


Vážený súd, vážení občania a vážení kandidáti, Dovoľte mi touto správou zahájiť svoju kandidatúru na starostu a člena kongresu za volební obvod Blueberry. 

Asi ma väčšina ľudí pozná, už v minulosti moja maličkosť figurovala v kongrese a to konkrétne za volebné obvody Fort Carson a Dillimore. Moja kandidatúra neni založená na žiadnom veľkolepom cieli, jediný cieľ je ten, aby mandát nedostala osoba, ktorá toho neni hodná a moc v jej rukách by pre nás, občanov štátu San Andreas mohla dopadnúť katastrofálne.

Kristina Lopez je osoba, ktorá je mentálne nestabilná čomu všetkému nasvedčuje aj jej nedávny pokus o samovraždu skokom z priehrady, vďakačomu by vo Vláde už dávno nemala figurovať ako Štátna zástupkyňa, taktiež hlása úpravu zákonov, demokraciu a rovnosť, avšak sama za celú svoju kariéru dokázala spraviť len pár domových prehliadok bez žiadného inovatívneho nápadu a sama je v manželstve s človekom, ktorý má násilnú trestnú minulosť, svedčí to o niečom ?

Nech sa rozhodnete akokoľvek, buďte si istý, že volíte správne a nie politickú stranu, ktorá je tvorená len jedným jediným človekom.


 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~159

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024