Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unban


hondacivic

Hráč

55
19.10.2021 19:20, naposledy upraveno 19.10.2021 19:27 uživatelem hondacivic

zdravím žádám o unban a chci vysvětlení toho co se stalo protože jsem stal na benzíne a najednou přijela odtahovka a  nám s chabrem byla  auta bez důvodu odtažena a zničená, přitom se v povzdálí  koukal pan Alexej Sergejovic který se poté usmál a odjel s odtahovkami pryč což můj kámoš vzal jako pomstu od pana Alexeje který mu dříve dělal problémy

poté mě pan Alexej nazval děckem a popřel to že by to on nahlásil což bylo očividné 

dále mi byla zamítnuta žádost o neoprávněné odtažení což jsme nepochopil když to admin zamítl 

a k tomu tam stály další vozy vedle nás a ty odtaženy nebyly.

19.10.2021 19:51, naposledy upraveno 19.10.2021 19:52 uživatelem Dzardys

Ahoj, ban jsi dostal na základě screenu, který se ke mně dostal, kde je jasně prokázáno, že jsi někoho urážel. Pakliže jsi schopen mi zaslat log, který by usvědčil protistranu ze stejného porušení, učiň tak, konkrétněji na Discord Dzardys#3287. Pokud bude sedět to, co zde tvrdíš, bude potrestán i druhý hráč. Každopádně vzhledem k tomu co a jakou formou jsi psal, si nemyslím, že bys byl vhodným kandidátem na unban. Přeci jen to není tak dávno, co byl založen profil s jménem, které mělo urazit mou osobu. :) 

Report "neoprávněné odtažení vozu" určitě nezní jako něco, co by mělo být trestáno, přinejmenším ne z OOC důvodů. Takové problémy jsou řešitelné IC.


Powered by LeoSight IFS
LT~20

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024