Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno žádost o smazání posledního záznamu v rejstříku


uuow123

Hráč

9
20.10.2021 23:00

Podatel: Lincoln Reynald

Věc: smazání posledního záznamu v rejstříku který byl udělen policistou Antonio Guiller člena PSA

Odůvodnění: Jednoho dne jsem byl puštěn z nemocnice venku jsem si všimnul policisty který tam stál a hned začal říkat že se mám opřít o zeď já si myslel že nemluví semnou protože tam byl ještě někdo ale vypadalo to že mluvil ke mně tak jsem se ho zeptal jestli mluví semnou a on že ano pak mi dal pouta nechal jsem se protože jsem si myslel že se to nějak vysvětlí nakonec ho to asi nezajímalo a skončil jsem ve vězení

Záměr: Chtěl bych aby byl můj poslední záznam v rejstříku byl smazán protože je bezdůvodný.

Ještě bych chtěl dodat že tohle není stížnost na Antonia Guillera chápu že to bylo nedorozumění a každý chybuje

 

29.10.2021 19:12

Adresát: Lincoln Reynald
Věc: Odpověď na podnět.


Vážený pane Reynald,
děkujeme za zaslání podnětu.

Váš podnět byl vyřešen. Rozsudek v rámci výmazu trestního rejstříku Vám byl zaslán na adresu trvalého bydliště.


Violleta Reed, J.D.
Soudce vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~21