Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[S-233] Výběrové řízení do kanceláře předsedy vrchního soudu


21.10.2021 13:27, naposledy upraveno 21.10.2021 13:28 uživatelem Rataj

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

VRCHNÍ SOUD SAN ANDREAS

Vrchní soud San Andreas


Oznámení vrchního soudu San Andreas

o vyhlášení výběrového řízení do kanceláře předsedy vrchního soudu


Vyhlašujeme výběrové řízení do kanceláře předsedy vrchního soudu, konkrétně na pozice: vedoucí kanceláře předsedy vrchního soudu, asistent předsedy vrchního soudu, sekretariát předsedy vrchního soudu.

Kancelář předsedy Vrchního soudu San Andreas hledá posily na tyto pozice:

Vedoucí kanceláře předsedy vrchního soudu
Náplň práce: Komplexní zabezpečení chodu kanceláře předsedy vrchního soudu, koordinace zaměstnanců vrchního soudu, vedení databáze advokátů ustanovovaných soudem
Požadavky: Naprostá bezúhonnost, věk nejméně 21 let, vysokoškolské vzdělání v oboru práva

Asistent předsedy vrchního soudu
Náplň práce: Zpracování konceptů právních úkonů, asistence předsedovi soudu u správních řízení, vyřizování běžných podání občanů v rozsahu stanoveném předsedou soudu
Požadavky: Naprostá bezúhonnost, věk nejméně 21 let, vysokoškolské vzdělání v oboru práva

Sekretariát předsedy vrchního soudu
Náplň práce: Komunikace s ostatními institucemi, médii a veřejností, odpovídání na dotazy občanů, organizační zabezpečení návštěv soudu a cest předsedy soudu
Požadavky: Naprostá bezúhonnost, věk nejméně 21 let, vysokoškolské vzdělání v libovolném oboru

V případě zájmu o jakoukoliv z uvedených pozic zašlete dopis na adresu:

Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154
(( odpověď do tohoto příspěvku ))

Dopis musí obsahovat minimálně: pozici, o kterou žádáte; Váš strukturovaný životopis.


 

 

 

21.10.2021 19:48

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))



Přihláška -  "Asistent předsedy vrchního soudu"


Jméno a příjmení: JUDr. Kristina Lopez Smith, Ph.D.
Datum narození: 25.5.1987
Místo narození: Los Santos
Trvalé bydliště: Hotel Palomino Creek
Národnost: San Andreas
Rodinný stav: Vdaná
Telefonní číslo: 843837
S-Mail: kristina.lopez.smith@smail.ic


Vzdělání:
- Vysokoškolské vzdělání v oboru "Doktor práv" ukončeno maturitou s dosažením titulu "JUDr.". Následně jsem pár let studovala a dosáhla jsem titulu "Ph.D.".


Pracovní zkušenosti:
- Pracovala jsem jako doručovatel balíčku v Los Santos a jako Státní Zástupce v San Fierro. 


Oprávnění:
-
Řidičské oprávnění - A/B/C.


Jazyková znalost:
- Ovládám plynule Češtinu, Polštinu a Ruštinu.


Proč byste měli vybrat zrovna mne?
- Myslím si, že bych byla velmi užitečná a výpomocná. Dokáži pracovat týmově, ale i samostatně. Svou práci bych vykonávala profesionálně a dle pokynů předsedy vrchního soudu. Již jsem pracovnicí u vrchního soudu, konkrétně na pozici "Státní Zástupce", tudíž se mi dá věřit a víte, jak pracuji. 

Motivační dopis:
- Jmenuji se Kristina Lopez Smith. Narodila jsem se 25.5.1987 o hodině 14:00 v nemocnici Los Santos ve státě San Andreas. Jsem spolehlivá, pracovitá, milá, fyzicky zdatná, čistotná a odhodlána se přiučit nové věci. Dokážu pracovat týmově, ale i samostatně. Celé své dětství jsem prožila v klidu a harmonii. Chodila jsem na základní školu v Los Santos. Po ukončení základní školy v Los Santos, jsem začala chodit na vysokou školu v San Fierro, kde jsem studovala obor "Doktor Práv". Školu v San Fierro jsem úspěšně ukončila a dosáhla jsem titulu "JUDr.".
Následně po pár let zkoušek jsem dosáhla titulu "Ph.D.". Dokáží se orientovat v zákonech San Andreas. Zákony v San Andreas ovládám na jedničku.  Mezi mé koníčky patří sportování a čtení. Ve svém volném čase, ráda trávím čas s kamarády. Pár let jsem pracovala jako doručovatel balíčku a následně jsem začala pracovat jako "Státní Zástupce" v San Fierro. Před pár lety jsem podala výpověď a vrátila se k práci "doručovatele balíčku". Naučila jsem se plynule mluvit Polsky a Rusky do dvou let studia. Momentálně pracuji jako Státní Zástupkyně, zde ve státě San Andreas.


Budu velmi ráda za přijetí. Slibuji, že ve své práci budu aktivní a budu svou práci vykonávat profesionálně, jako do teď. 


Pozice o kterou žádám: Asistent předsedy vrchního soudu
Adresováno na: Vrchní soud San Andreas, Las Venturas 1154




1.11.2021 12:18

Průběžné vyhodnocení výběrového řízení


Přijati Nepřijati
JUDr. Kristina Lopez Smith, Ph.D.  

Cornell v.r.

asdf

Hráč

15
8.1.2022 19:05, naposledy upraveno 8.1.2022 19:13 uživatelem asdf

Přihláška - Sekretariát předsedy vrchního soudu


Curriculum vitae
Charlotte Addison

―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――

Jméno: Charlotte Addison                                                Rodinný stav: Svobodná
Datum narození: 25.09.1990                                            Adresa: Sunrise 1286/1, Los Santos
Mobilní telefon: 472875                                                   E-mail: charlotte.addison@post.ic
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――


Pracovní zkušenosti

  • 2021 - doposud » Zdravotnická záchranná služba
  • Záchranář II.
  • 2021 » Policie San Andreas
  • Strážmistr

―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Dosažené vzdělání

  • 2016 – 2020 » Univerzita Jana Evangelisty Purkyně
  • Zdravotnický záchranář

 

  • 2009 – 2015 » Univerzita Karlova
    Všeobecné lékařství, MUDr

 

  • 2005 – 2009 » Střední lesnická a střední odborná škola Šluknov
    Bezpečnostně právní činnost, střední škola s maturitou

―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――

Znalosti a dovednosti
Jazykové znalosti

český jazyk
―――――
arabský jazyk
―――――
řecký jazyk
――――

Počítačová gramotnost


Psaní na klávesnici » 300 WPM

Word
――――
Excel
―――――
Photoshop
―――――

―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――

Akreditované kurzy


2019 Akreditovaný kurz „Sanitář“
2018 Akreditovaný kurz krizové intervence
2016 Akreditovaný kurz instruktora sebeobrany
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――


Ostatní kurzy


2014 Řidičksý průkaz skupiny C+E
2010 Řidičský průkaz skupiny A
2009 Řidičský průkaz skupiny B
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――

V Montgomery dne 08.01.2022

MUDr. Charlotte Addison

Adresováno na:

Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

DrHell

Hráč

18
10.1.2022 17:20, naposledy upraveno 5.2.2022 15:41 uživatelem DrHell

ŽIVOTOPIS [Curriculum vitae]


Mgr. Merrick Mason, J.D.

Dátum narodenia : 12.4.1965
Miesto narodenia: Newbury, Spojené královstvo
Kontakt: merrick.mason@post.ic ((Discord: DrHell#0732)) / Tel. č. 398839
Národnosť: Anglická
Štátne občianstvo: San Andreas
Kontaktné bydlisko: Palomino Creek
Rodinný stav: Rozvedený


VZDELANIE

  • Základná výučba a Gymnázium Newbury
  • 1972 - 1986
  • University College London - Faculty of Law (Dokončený titulom J.D. - Doktor práv)
  • 1986 - 1992
  • Univerzita San Fierro - Odbor kriminalistiky (Dokončený titulom Mgr. - Magister)
  • 2016 - 2022

PRACOVNÉ SKÚSENOSTI

  • Spoločnosť pre právo (Law Society) - Advokát zastupujúci v občianskoprávnom odbore 
  • 1992 - 2018
  • Vrchní soud San Andreas - Asistent soudce Vrchního soudu San Andreas
  • 2020 - 2021
  • Vrchní soud San Andreas - Soudce Vrchního soudu San Andreas
  • 2021 - 2021

ZNALOSTI

  • MS Office - Pokročilý
  • Sociálne siete - Bežný užívateľ
  • ŘP typ. B, C
  • ZP typ. I.

JAZYKOVÉ ZNALOSTI

  • Slovenský jazyk - Plynule hovorený jazyk
  • Anglický jazyk - Plynule hovorený jazyk
  • Maďarský jazyk - Plynule hovorený jazyk
  • Český jazyk - Základne znalosti - vo výučbe
  • Francúzsky jazyk - Vo výučbe (certifikát DELF/DALF - A1)


Požadovaná pracovná pozícia: Vedoucí kanceláře předsedy vrchního soudu

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

9.3.2022 17:16, naposledy upraveno 9.3.2022 17:18 uživatelem Kolpanek

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))



Přihláška - "Asistent předsedy vrchního soudu"


Jméno a příjmení: Mgr. Elizabeth Hawkins
Datum narození: 10.05.1998
Místo narození: San Fierro
Trvalé bydliště: Hotel San Fierro
Národnost: San Andreas
Rodinný stav: Svobodná
Telefonní číslo: 583624
Email: elizabeth.hawkins@post.ic


Vzdělání:
- Vysokoškolské vzdělání v oboru práv ukončeno s dosažením magisterského titulu.


Oprávnění:
-
Řidičské oprávnění - B/C


Jazyková znalost:
- Ovládám plynule Češtinu, Angličtinu a Ruštinu.


Proč byste měli vybrat zrovna mne na tuto pozici?
- Myslím si, že bych byla velmi užitečná a výpomocná. Dokáži pracovat týmově, ale i samostatně. Jakoukoliv práci vykonávám vždy profesionálně a vždy dle pokynů ze strany vyšší pozice.

Motivační dopis:
- Jmenuji se Elizabeth Hawkins. Narodila jsem se 10.05.1998 v nemocnici San Fierro ve státě San Andreas. Jsem spolehlivá, pracovitá, milá, fyzicky zdatná, psychicky způsobilá, čistotná a odhodlána se přiučit nové věci. Dokážu pracovat týmově, ale i samostatně. Celé své dětství jsem prožila v klidu a harmonii. Chodila jsem na základní i střední školu v San Fierro. Po ukončení střední školy jsem začala chodit na vysokou školu, kde jsem studovala obor práv. Školu v San Fierro jsem úspěšně ukončila a dosáhla jsem titulu Mgr.
Dokáží se orientovat v zákonech San Andreas. Zákony v San Andreas ovládám velmi dobře. Mezi mé koníčky patří časté navštěvování fitness center, navštěvování historických míst po státě a celkově mezi mé koníčky patří cestování. Ve svém volném čase ráda cestuji po významných místech v tomto krásném státě či někde do zahraničí na krásnou dovolenou.


Budu velmi ráda za přijetí do kanceláře předsedy vrchního soudu. Slibuji, že ve své práci budu aktivní a budu svou práci vykonávat profesionálně. Taktéž slibuji, že budu plnit jakékoliv pokyny ze strany Předsedy.


Pozice o kterou žádám: Asistent předsedy vrchního soudu
Adresováno na: Vrchní soud San Andreas, Las Venturas 1154




Samik

VIP

47
22.3.2022 21:11, naposledy upraveno 22.3.2022 21:14 uživatelem Samik

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

Životopis - Cole Peterson


Jméno, příjmení a titul: Ing. Cole Peterson, dr.h.c.
Datum narození: 25.8.1989
Místo narození: Düsseldorf, Německo
Bydliště: Fort Carson 1479
Kontakt: 872855, cole.peterson@post.ic

Vzdělání:

Matthias-Claudius-Schule - 1995-2004

John-Lennon-Gymnasium - 2004-2008

Vysoká škola chemicko-inženýrská v Berlíně - 2008-2012

Pracovní zkušenosti:

Matthias-Claudius-Schule - Učitel chemie a tělesné výchovy

Düsseldorf Autobahn Polizei - Vrchní komisař

Zdravotnická Záchranná Služba San Andreas - Záchranář

Vězeńská Služba San Andreas - Dozorce

Policie San Andreas - Praporčík

Vrchní soud San Andreas - Inspektor

Kurzy: 

Řidičské oprávnění B, C

Plavecký kurz

Kurz BLS a všechny kurzy potřebné k práci u ZZS

Kurzy ZOP a všechny kurzy potřebné k práci u PSA

Jazyky: 

Německý jazyk - rodilý mluvčí

Ruský jazyk - plynule mluvený a psaný projev

Český jazyk - plynule mluvený a psaný projev


Motivační dopis

Vážený soude,
já, Cole Peterson, nynější předseda kongresu, soudní inspektor a starosta obce Fort Carson zasílám tento dopis s mým životopisem, přičemž doufám že budu přijat. Hlásím se na pozici sekretariát předsedy vrchního soudu. O tuto pozici se zajímám, jelikož mám chuť se posunout na další pozici v soudu a vyzkoušet další povolání. Náplň této práce mi přijde zajímává a proto se o ní také ucházím. Předem děkuji za přečtení přihlášky a případnou odpověď.
S pozdravem
                                                                                                                         Ing. Cole Peterson, dr.h.c.
                                  
                                                                                   předseda Kongresu San Andreas

                                                                                                             

27.8.2022 19:29

Průběžné vyhodnocení výběrového řízení


Přijati Nepřijati
Mgr. Merrick Mason, J.D.
Mgr. Elizabeth Hawkins
Charlotte Addison
Ing. Cole Peterson, dr.h.c.

Cornell v.r.

laceyabysss

Hráč

35
31.1.2023 20:37, naposledy upraveno 31.1.2023 20:52 uživatelem laceyabysss

Jméno, příjmení a tituly: Mgr. Orlando Anderson M.A.

Datum narození: 19.8.1999

Místo narození: Los Santos

Bydliště: Palomino Creek 1-15

Kontakt: 407-413

                orlando.anderson@post.ic

Nejvyšší dosažené vzdělání:

- Vysokoškolské vzdělání v oboru práv ukončeno s dosažením magisterského titulu - Yale Law University.

 

Pracovní zkušenosti: 

Policie San Andreas (2021-2022 - nadpraporčík.)

Anderson Company - ( 2022 - Jednatel.)

Wako Production - (2022 - Investor.) 

Speed Trans - (2023 - Personalista.)

Hasičský Záchranný Sbor - (2022 - praporčík.)

 

Vlastněné licence a kurzy:

Řidičský průkaz typu A,B,C

Kurz Horské služby a Potápěčský kurz  - HZS.

Kurz ZOP a všechny kurzy potřebné k práci u PSA.

 

 

Jazyky: 

Angličtina - plynule mluvený a psaný projev

Čeština - plynule mluvený a psaný projev


Motivační dopis:

Dobrý den, vážený soude.

 

dovolte, abych se tímto dopisem krátce představil a seznámil vás s důvody, proč jsem se rozhodl ucházet o pozici sekretariát předsedy vrchního soudu.

 

Za svou kariéru jsem nasbíral zkušenosti z různých oblastí ( Policie San Andreas - nadpraporčík, jednatel a majitel firmy Anderson Company, personalista ve firmě Speed Trans, soukromý advokát a praporčík Hasičského Záchranného sboru.)

 

V mnoha situacích v mých předešlých pracích jsem musel používat psaný a mluvený projev v těch nejtěžších situacích z vlastní hlavy a zkušeností, které jsem za celý život a studia posbíral. Práce v sekretariátu předsedy vrchního soudu je pro mě jako stvořená, jsem pracovitý a z práce u záchranných složek sebejistý a důrazný. Každou práci odvádím na sto procent a nikdy nepohrdnu i přesčasem, který musím u nějaké práce podstoupit. Rád pracuji v týmu a mám rád, když má práce za něco stojí. Ve zkratce jsem velmi precizní typ člověka, který vše musí dokončit do konce, jsem člověk, který se rád učí novým věcem, které za něco stojí. Komunikace je základní věc, kterou musí každý člověk na takové pozici ovládat. Dokáži pracovat samostatně i týmově. Dokáži se orientovat v zákonech San Andreas. Zákony v San Andreas ovládám na skvělé úrovni. Naslouchám druhým a jejich návrhy se snažím automaticky realizovat. Ve volném čase se zabývám sportováním a cestováním. 

 

 

S přáním hezkého dne, 

Mgr. Orlando Anderson M.A.                                                                                                                                             


Adresováno:                                                                                                                                                     

Vrchní soud San Andreas, Las Venturas 1154

 

                                                  

 

 

 

  

29.4.2023 18:33

Průběžné vyhodnocení výběrového řízení


Přijati Nepřijati
- Mgr. Orlando Anderson M.A.

Cornell v.r.


Powered by LeoSight IFS
LT~146