Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o podmíněné propuštění


22.10.2021 23:25

Podatel: Oldrich Wimmer

Věc: Žádost o podmíněné propuštění


Odůvodnění: 

Vážený soude,
Tímto podnětem, bych chtěl poprosit o podmíněné propuštění z důvodu, že jsem se rapidně polepšil, celkově v chování. Jsem si naprosto jist, že ze starého života, jsem se polepšil. Chci.. začít život od začátku.. chci prostě žít klidný život. Ve věznici, se to bohužel občas nedá vydržet.. ta samota, je prostě vyčerpující, ale ponaučná.
Díky této samotě, jsem se donutil přemýšlet nad budoucností a jsem si jist, že jsem nový člověk. 

Byl bych převelice rád, za zvážení podmíněného propuštění.. slibuji, že jsem se změnil, taktéž doufám, že tento podnět, nezapadne do archivu všech podnětů a celkově se na něj zapomene. 


Záměr: Dosáhnutí podmíněného propuštění.
Přílohy: ****

((Tento podnět, byl odeslán příslušníkem DOCARu.))

9.12.2021 11:18, naposledy upraveno 9.12.2021 11:19 uživatelem Rataj

Adresát: Oldrich Wimmer - Věznice Las Payasadas, Bone County 2391

Věc: Odpověď na žádost


Vážený pane Wimmer,

navzdory Vašemu tvrzení; vzhledem ke skutečnosti, že jste z věznice při svém výkonu trestu unikl a musel být znovu dopaden a dopraven zpět do vězení, se domníváme, že jste se nepolepšil.

Z tohoto důvodu Vaší žádost zamítáme, propuštěn z věznice budete 2. ledna 2022 po skončení vašeho prodlouženého trestu.


Arnold Cornell, J.D.,
předseda vrchního soudu San Andreas.


Powered by LeoSight IFS
LT~28