Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žaloba na Zdravotnícku záchrannú službu.


AdReXL

Hráč

26
26.10.2021 14:55, naposledy upraveno 26.10.2021 15:01 uživatelem AdReXL

Podatel: Dexter Newtown

Věc: Žaloba na Zdravotnícku záchrannú službu. 


Odůvodnění:

Vážený súd,
týmto podávam žalobu na Zdravotnícku záchrannú službu (ďalej len "ZZS") za neplnenie si pracovných povinností, opakované porušovanie zákonov a ich neznalosť.

Už niekoľko mesiacov sa konštantne pokúšam dostať k dedičstvu, ktoré mi bolo zverené v závete môjho zosnulého kamaráta, avšak neúspešne. Po mojich niekoľkých pokusoch a návštevách som zistil, že pracovníci ZZS niesu schopný ohlásiť súdu úmrtie osoby. ZZS sa opakovane dopustila porušenia zákona č. 27/2021 ("Zákon o matrikách, jménu a dědickem právu"), vzhľadom na neohlásenie úmrtia osoby, ktorá je zosnulá už takmer viac ako tri mesiace. Taktiež ma už po mojom niekoľkonásobnom požiadaní odkázali na patológiu v Los Santos, o čom svedčí to, že zamestnanci ZZS zrejme nepoznajú zákon o ich vlastnej inštitúcií v ktorej pôsobia a ich povinnosti, to konkrétne zákon č. 29/2021 ("Zákon o ZZS a ostatních poskytovatelích PNP"). Viackrát som sa stretol konkrétne so slečnou doktorkou Hustons, ktorá mi arogantne vysvetlila, že ZZS-ka žiadne ohlásenia podávať nebude, týmto štýlom sa snažím dedičstvo získať už cez tri mesiace ale žiaľ neúspešne.


Záměr: Vyriešenie tejto "nevyriešitelnej" situácie, prípadne potrestanie ľudí za to zodpovedných vzhľadom na neznalosť zákonov, ktoré sú nevyhnutne potrebné pri vykonávaní ich práce. 

Přílohy: Žiadne.

27.10.2021 03:55

Adresát: Dexter Newtown
Věc: Odpověď na podnět.


Vážený pane Newtown,
děkujeme za zaslání podnětu.

Ředitelka zdravotnické záchranné služby, doktorka Nela Hustons byla kongresem odvolána z funkce. Zdravotnickou záchrannou službu upozorníme na dané okolnosti a dohlédneme na to, aby v co nejkratší době soudu obeznámili úmrtí osob, jak jim zákon 27/2021 udává. 


Violleta Reed, J.D.
Soudce vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~34