Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o UnBan


neznamy#2917

Smazaný účet

3
29.10.2021 16:39, naposledy upraveno 29.10.2021 23:36 uživatelem neznamy#2917

Zdravím,

jelikož jsem si podával žádost o unban před měsícem a bylo mi to zamítnuto, nevím z jakého důvodu, protože nebyl napsán. Tak bych byl rád, kdyby jste mi jako komunita a admini dali šanci, jelikož jsem se zaučoval, četl pravidla a myslím, že i dost změnil, tak bych za to byl nesmírně rád. Ano vím zaučovat a číst pravidla jsem měl už co jsem přišel na server, jenomže ja jsem hrál na jiném serveru tak jsem si myslel, že mi to půjde, ovšem to bylo úplně jinak a vůbec mi to nešlo. Jak už jednou zmiňoval sedlix tak po třech permabanech už se dává unban těžko. Ale rád bych jen podotknul, že svůj první permaban opravdu můžů já sám, ale za ten druhý taky, ovšem ne tolik jako předtím, protože jsem to nehrál ja, ale k PC se mi dostal kámoš který to vživotě nehrál a myslel jsi, že to je nějaký random server na gta sa a tak tam začal všechny střílet. No a tak bych moc poprosil o unban.... Vím že jsem udělal nespočet chyb, ale taky vím sám za sebe že jsem se z nich poučil. Díky zatím.

misaking0226

Hráč

17
2.11.2021 21:03, naposledy upraveno 3.11.2021 15:44 uživatelem misaking0226

Takže pro mě za mě, si myslím že si hodně pravidel porušil a tři permy nejsou málo, ale i tak bych ti tu šanci dal. Jsme lidi, lidi dělaj chyby, problém je že ty si jich udělal o trochu víc než je zdrávo, ale i tak bych ti tu šanci za mě dal. A jelikož jsi napsal že chceš od komunity šanci tak za mě ji máš.

 

28.11.2021 20:47

Ahoj @neznamy#2917,

z důvodu neaktivity Bači jsem převzal tvou žádost o UB já. Zjistím si informace o tvé historii apod., podle výsledků ti buď odpovím rovnou verdiktem nebo tě požádám o dodání logů, vysvětlení nějaké situace apod. 

acaBeNendohzoR

Hráč

69
30.11.2021 13:40

máš unban, třeba ses opravdu poučil, protože jinak se na serveru opravdu už nikdy neukážeš.


Powered by LeoSight IFS
LT~46