Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Mrzí mě to.

1 2



31.10.2021 23:53, naposledy upraveno 1.11.2021 01:14 uživatelem neznamy#4565

Zdravím všechny, kteří tento příspěvek čtou.  Tímto bych se chtěl jako bývalý člen helper teamu, hráč a člen komunity omluvit za své chování v posledních měsících.  Určitě jste si všimli, že zde, na portálu leosight.cz, byl nehorázný počet spamových příspěvků s takzvaným shitpostem.  Jsem plně zahanbený přiznat, že jsem toho byl součástí.  Uvědomuji si, že jsem zklamal spoustu svých přátel a znepříjemnil celkový zážitek všem členům komunity a za to se vám upřímně omlouvám, jak nadpis napovídá — mrzí mě to.  Mrzí mě především to, že jsem ublížil administrátorům, kteří byli mými skvělými přáteli, ale především mě nejvíce mrzí, že jsem ublížil vám — komunitě, hráčům.  Věřím, že to, co jsem udělal je neodpustitelné, protože takové věci se prostě nedělají a dost lidí si myslí, že trest byl nepřiměřený a bez banové amnestie bych neměl šanci zde být — mají pravdu.  Nečekám, že mi odpustíte, nejste mi dlužní omluvy.  To já jsem dlužen vám býti lepším člověkem a člověkem přispívající komunitě.  Nakonec jsem si nechal před malou chvíli odebrat TP, o které jsem se dlouho snažil, protože si ho nezasloužím a nepřijde mi férové ho mít. 

Zeintar

Hráč

49
31.10.2021 23:57, naposledy upraveno 20.12.2021 18:10 uživatelem Zeintar

Prominuto, užívej hraní.

 

//Neprominuto, dělal jsi toto, když jsi dostal globální permu.

 

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Úprava komentáře k vyvolání sporů
31.10.2021 23:59

Stalo se, každej by měl mít druhou šanci, holt si zachyboval a určitě si nebyl první ani poslední, ale hlavní je že uzseslisime. Těším se na nějaký to společný rp, jelikož kvůli tobě začnu asi o něco více hrát, uvidíme se ve hře, pane diktátor.

1.11.2021 00:27
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
1.11.2021 00:30, odstraněno 1.11.2021 01:06 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
1.11.2021 08:14

Posral si to, na to kolik ti je let. Já ti neodpustím, nezasloužíš si to. Ublížil jsi hodně lidem.

 

Petriik

Drelamond

Hráč

9
1.11.2021 08:55, naposledy upraveno 1.11.2021 08:58 uživatelem Drelamond

Ahoj, ja a ty sme spoločne volávali cez tsko tak isto som si hovoril že budeš fajn, lenže zistil som že išlo ti len o to robiť z mňa srandu ako čítam , údajne si ublížil dosť ľudom o tom ani neviem lenže dúfam že sa polepšíš. 

Tak isto sklamal si ma, možno tá nádej v tebe je lenže u mňa si sa odpísal.

 

-Drelamond

Paradox

Hráč

2
1.11.2021 09:40

tentokrat ti to prepacim, nabuduce koncis 

1.11.2021 10:05, naposledy upraveno 1.11.2021 10:06 uživatelem Phobios

Ahoj Instanity,

No, zklamal jsi určitě hodně lidí, svým chováním, taktéž i mne.

Sice jsme se předtím neznali tolik, ale ještě z dob, kdy jsme byli oba dva helpeři, tak jsme se kolikrát spolu i bavili a přišel jsi mi hrozně fajn, no a pak přišel tvůj obrat.

My členové HT a AT jsme ti nabídli pomocnou ruku a chtěli tě u nás udržet a vrátit zpět. Ovšem ty jsi se nám místo toho vysmál.

Jsem rád, že jsi se takto veřejně omluvil.

Tvou omluvu přijímám, jelikož jsme učeni „odpouštět bližnímu svému" a já ti odpouštím, ovšem nezapomenu ti to.

Za mne vše, ahoj.

1.11.2021 10:22

Asi netřeba opakovat výše zmíněné záležitosti. Myslím si, že jsme se ti s FLYERem snažili pomoct víc než dost, dokonce jsem se s tebou i rád bavil, byť jsem tě zpočátku měl za nesvéprávného.

No, dojem se mi obnovil ve chvíli, kdy jsi začal ubližovat celému AT, psát někomu ať se podřeže není v pořádku, už vůbec ne holce. Omluva je to sice pěkná a cením, že ses tomu postavil čelem, na druhou stranu bůh ví, zda to myslíš vážně.

Veškerý můj respekt k tobě je momentálně jen z povinnosti, kterou mi udává kodex.

 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~118

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4873 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misatorcz

150Kč včera v 16:20

MartasHyper

60Kč včera v 16:20

dikobras

10Kč včera v 16:19

Nejnovější uživatelé
JamesUnpak

Registrován 5.5.2024

TomasJedno

Registrován 5.5.2024

Samuelko123

Registrován 5.5.2024