Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Mrzí mě to.

1 2



1.11.2021 10:37

Milosrdný Boh Otec, ktorý smrťou a zmŕtvychvstaním svojho Syna zmieril svet so sebou a zoslal Ducha Svätého na odpustenie hriechov, nech ti službou Cirkvi udelí odpustenie a pokoj. A ja ťa rozhrešujem od tvojich hriechov v mene Otca i Syna i Ducha Svätého.

Odpustené Insanity verím že si sa zmenil. ❤️

1.11.2021 11:22, odstraněno 1.11.2021 11:27 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Michael

Hráč

19
1.11.2021 23:26, naposledy upraveno 1.11.2021 23:26 uživatelem Michael

Zdravím Tě můj milý Insanity,

tvé chování v posledních týdnech, kdy si byl zabanován bylo velmi přes čáru. To, jak si se postavil k serveru bylo až z tvé strany ubohé. Avšak na začátku, kdy jsem tě poznal si byl velmi komunikativní a šikovný klučina, který věděl, co chce. Bohužel plynutím času tě ovlivnila banda odpadlíků (DeePee a další), která tě nasměrovala k antipropagaci serveru a provokování dalších uživatelů portálu. Opravdu si teď trhám všechny mé vlasy a přemýšlím nad tím, jak je možné, že někdo jako DeePee, jehož toxicita přesahuje nejvyšší dosažitelnou mez v historii existence lidstva, dostal šanci. Avšak bych se vrátil zpátky k tobě.

Vzhledem k tomu, že tě znám delší dobu, tak si myslím, že bychom mohli přimhouřit očko a klučinovi bydlícímu pár desítek kilometrů ode mě odpustit.

ODPUŠTĚNO.

2.11.2021 00:42, naposledy upraveno 2.11.2021 00:46 uživatelem neznamy#4565

Chtěl bych tímto upřímně poděkovat všem, kteří mi dokázali odpustit, ať už v tomto příspěvku nebo v soukromých zprávách a chtěl být říct, že plně chápu ty, kteří mají pochyby nebo mi odpustit nechtějí.  Bylo by férové napsat, že vinu nesu za sebe pouze a jen já.  Někteří zde to chápou tak, že mě například Deepee stáhl se sebou dolů a nemůžu za to, ale není to tak.  Nechci se ho zastávat, ale je to také pouze normální kluk, má sice své časté, pro někoho až moc, špatné chvilky, připomínky a někdy až absurdní výroky, ale jak říkám, je to stále člověk a nemůže nijak za to, jak jsem se zachoval.   Ve zkratce — vše jsem dělal pouze ze své vůle.  Chtěl jsem se původně zdržet jmenování určitých osob, protože každý koho se to týká ví, komu jsem co udělal, ale cítím povinnost se tu veřejně omluvit administrátorce @Puding.  Mrzí mě, že jsem zklamal tvou důvěru a vytahoval tvé osobní problémy na světlo ostatních lidí, přičemž jsem ty problémy zesměšnil.  To, co jsem udělal tobě, bylo daleko přes čáru, ještě dál, než vše co jsem zde způsobil dohromady.

2.11.2021 05:47

Ohm. Takže vlastne za to môžem ja, ajo.

Beng0r0

Hráč

1
2.11.2021 09:26

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Off topic, troll

Beng0r0

Hráč

1
2.11.2021 11:31

Troll wtf, ajo double post, no nic.. tady to je furt stejný, admina by tu mohla dělat i vosková figurína

Rataj udělil za tento příspěvek varování: Double-post

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~78