Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Trestní oznámení na neznámou zločineckou organizaci


typecek

Hráč

58
2.11.2021 16:08, naposledy upraveno 2.11.2021 16:09 uživatelem typecek

Podatel: Tomas Kuffi

Věc: Trestní oznámení na neznámou zločineckou organizaci

Odůvodnění: Vážený soude, píšu toto trestní oznámení ve strachu. Chtěl bych nahlásit mně neznámou nelegální organizaci, ve které hrají roli dva klíčoví lidé a to Pepa Zyxel a Nikola Novakova, jsem si jistý, že v této organizaci je šest až deset lidí, ale bohužel neznám jejich jména. Chtěl bych tímto nahlásit víše zmíněné za;

§23 Nebezpečné vyhrožování - Bylo mi vyhrožováno způsobem újmy na zdraví, potopením firmy, či újmou na zdraví rodinným příslušníkům.

§83 Podněcování k trestnému činu - Kdy jsem byl pomoci výhrůžek nucen nakoupit nehorázný počet zbraní a jako bílý kůň je prodávat na ulici.

§49 Účast na organizované zločinecké skupině

§36 Zneužívání vlastnictví - Kdy byla má kancelář využívaná k nelegálním aktivitám

§15 Vydírání

 

Bližší informace můžete nalézt v mém odvolání vůči rozsudku [S-240]

 

Záměr: Potrestání této organizce.              

9.12.2021 01:18

Adresát: Tomas Kuffi
Věc: Odpověď na podnět.


Vážený pane Kuffi,
děkujeme za zaslání podnětu.

Vrchní soud San Andreas Váš podnět o trestním oznámení zamítá a uzamyká. Prosíme, abyste trestní oznámení směroval k policii San Andreas, která se tímto podnětem zcela jistě zabývat bude. Děkujeme za pochopení.


juris doctor Violleta Reed,
Soudce vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~28