Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o Unban


michal2012

Hráč

6
3.11.2021 15:01

Zavolal som na 911 a cakal som na príchod polície a medzi tim som dostal ban od Einar_Wyatt ze vraj zneužívanie 911 pritom som volal aby my prisli vydať auto nechapem za co som ho dostal takze žiadam o unban uplne blby ban 

3.11.2021 15:04, naposledy upraveno 3.11.2021 15:12 uživatelem Rataj

Volal jsi přes NPC pomocí příkazu /911. Kdybys volal 911 sám ze svého telefonu (a ne za NPC), pak je v pořádku (z OOC hlediska), že tu linku zneužiješ na něco, na co není určena, to by tě jen přišla sebrat PSA a zaplatil bys pokutu. Ty jsi ale použil nový systém, kterým donutíš NPC zavolat policii.

Vyskočila ti takováhle tabulka. Věnuj prosím pozornost žlutému textu.

Jelikož jsi první, kdo za to dostal ban, tak jsem na tebe byl ještě hodný a místo permanentního banu máš ban na 5 dní a to i přes tvou bohatou historii. Využij těch 5 dní k zamyšlení se, jestli nemá příště cenu prvně číst a pak až něco odesílat.

michal2012

Hráč

6
3.11.2021 15:16

Tak prepac ale nevedel som ako to sluzi stačilo sa portnuť a vysvetliť nebol som tam strasne dlho a ja dostanem ban za to ze neviem co ako sa používa ?hm super a este ako prvy som dostal ban za to a ani my to nevysvetlite ale hned ban hm 

3.11.2021 15:17, naposledy upraveno 3.11.2021 15:18 uživatelem Rataj

Přečti si prosím ještě jednou žlutý text ve screenu, který jsem poslal.

Vysvětlené jsi to měl ještě předtím, než jsi to vůbec udělal.

 

P.S. První jsi byl zřejmě proto, protože ostatní si ten žlutý text alespoň přečetli.

michal2012

Hráč

6
3.11.2021 15:20

😭😭prepac to som vazne nevidel prosim mozem dostat odpustenie 🥺😭😭


Powered by LeoSight IFS
LT~48

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo