Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ck a Reálné peníze co dám do IC charakteru ?

1 2



JackBednatek

Hráč

4
4.11.2021 13:07

Díky za vysvětlení jak funguje ck system... Taky děkuju za vysvětlení Obchodního modelu SkimoRP. 

Všechny moduli jsou se vztahují jen jednu IC postavu-roly-FIRMU. Když chci dvě firmy co budou dělat tuning tak musím koupit dva TUNIG MODULI. Modul je něco jako cigarety koupíš spotřebuješ obal vyhodíš chápu. 

Ale bohužel CK neberu jako nějaký trest nebo něco negativního beru to  jako konec jednoho příběhu. 

Třeba moje první postava umřela tak že prostě narušila prostor arealu 51 tak jsem si dal na sebe ck protože se mi to zdálo fer. proti ck nic nemám 

Jen prostě ten obchodní model mi nesedí ale tak co nikdo mě nenutí si to kupovat, furt si to mohu koupit v ic za ic měnu v celku firmu se vším a když dostanu ck tak je jasny že mi ty moduli co byli v ty firmě nezůstanou :D 

taky se chci omluvit za výraz agresivní obchodní model... To jsem asi přehnal, mam vás všechny rád. 

Good bye.

 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~13

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024