Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ck a Reálné peníze co dám do IC charakteru ?

1 2



JackBednatek

Hráč

4
4.11.2021 00:31

Lidi a když dostanu ck mam na ty postavě třeba majetek firmu do firmy jsem dal irl love takový věci tak to na ty nový postavě nemám..?


Zeintar

Hráč

49
4.11.2021 00:50

Je to tak, ty moduly, co si dáš do frakce, nemůžeš získat zpět. Můžeš si však samozřejmě zakoupit za IC peníze normálně ICly frakci (i s moduly).

JackBednatek

Hráč

4
4.11.2021 02:15, naposledy upraveno 4.11.2021 02:44 uživatelem JackBednatek

To je takový divný... tak ja vám dám peníze a pak mi někdo da ck a ja o to přijdu není to trochu hazard ty peníze do skima dávat ? 

je mi jedno že si můžu koupit od někoho v ic firmu z moduli ja mluvím o situaci když vám da někdo prachy a ty prachy jsou díky tomu že dostal ck jsou pryč :D je to fakt dobrý nápad :D měli by to třeba přidat do dalšího GTA :D koupíš si něco za irl prachy a za cenu 3Ačkovy hry, umřeš je to pryč :D lets go :D 

třeba modul za 700kc ale když umřeš musíš si ho koupit zase :D nemluvím stale o tom že si to člověk muže koupit ic od někoho ale furt mluvím o tom vašem agresivním obchodním modelu to nemá ani EA a ubisoft :D tleskám :D
 
docela jsem váhal jestli to mam sem napsat ale tak co mam to na háku :D  

jo argument tak hraj tak aby si nedostal ck je úplně mimo :D




 

Zeintar

Hráč

49
4.11.2021 03:09

No já nevím, když neděláš kraviny, tak to CK prostě nedostaneš. CK se nerozdávají na potkání, většinou to dostávají max. policisté/nelegální strany. Pokud budeš hrát pěkně podnikatele a bordel dělat nebudeš, CK ti hrozit asi nebude. :D Tudíž se nemusíš bát o to, že o své kredity přijdeš.

Drelamond

Hráč

9
4.11.2021 07:21, naposledy upraveno 4.11.2021 07:24 uživatelem Drelamond

@JackBednatek 

Nemáš robiť blbosti ako ostatný a hrať sa na mafiánov a neviem ešte čo napadá skimo hráčov a potom leavovať pred CKčkom a prosiť o void ck. 

Proste, prečo musíte hned ked vytvoríte postavu už sa pýtať ľudí že: čau, môžem do gangu?  (bohužiaľ toto som zažil tak isto, ked som týpku okradol a v jej telefone toto bolo)  Ako keby sa nedal zarobiť legalnou cestou , každý musí ísť ihned ilegal/nelegal , potom aj tak dopadnú s CKčkom. Založí sa forum o tom ako hráč začína mať tlaky a svoje nervy musí vybiť na forume aby sa pred všetkými ukázal a aby si každý spravil obraz na teba. Administrátor sa ti vyjadrí , lenže to sa ti ľúbiť nebude takže začneš nadávať na skimo a potom schytáš ban, uvedomíš si to tak začneš prosiť o unban že si to tak nemyslel a že sa ospravedlnuješ za všetko ked to nikoho nezaujíma. Administrátor ti to zamietne ,  potom chytíš zas rage a napíšeš na admina stiažnosť už niakého druhu. Potom dostaneš unban a už si len nahnevaný a začneš sa chovať do ooc chatu že: nebreč, kto ptal? , decko atd....              Takto to dopadne ako u niektorých :)

4.11.2021 07:34, odstraněno 4.11.2021 09:35 administrátorem
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nevhodné vyjadřování
4.11.2021 07:44
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
4.11.2021 09:20

Hraním na serveru souhlasíš s plným zněním jeho pravidel, v nichž je obsažen i CK systém.
Stěžovat si na to zpětně je celkem faux pas, ale jak již zmínili uživatelé nade mnou, pokud tvé chování nespadá pod něco, na co by byl aplikovatelný CK systém, nemáš se čeho obávat. Jediné, čeho by ses teoreticky bát měl, jsou CK podmínky, tudíž se jednoduše snaž nikoho nenaštvat, co se týče IC.

Každopádně trošku jsem se rozepsal i zde.

Qermo

Hráč

16
4.11.2021 11:07

Když v realitě koupíš rohlík, někomu ho dáš a ten někdo hned po snězení toho rohlíku umře, čili z toho nebude mít žádnej požitek, taky se ti ty dvě koruny nevrátí. Celkem hazard lidem kupovat rohlíky. A jak říkají lidi nademnou, pokud neRPíš policii, či nelegální stranu (nebo nejezdíš kamiony), tak to CK jentak nedostaneš.

4.11.2021 12:38

Ahoj,

Doporučil bych ti přečíst si obchodní podmínky a podmínky užití v sekci Shop -> Donate. Pokud se svým chováním dostaneš až k CK, neseš si za to plnou zodpovědnost. Jelikož jakákoliv manipulace s tvojí firmou po tvé smrti může být dána závětí, nebo bude svěřena osobě tvé postavě nejbližší, tak nebudou nenávratně ztraceny, ale budou dále hrotvorné. Ve světě dospělých se říká, že čas jsou peníze. Když se toho budu držet, je to jako kdybych si stěžoval  na to, že jsem přišel o majetek (vozidla, nemovitosti) a chtěl bych to vše zpět. Leosight nenese žádnou zodpovědnost za následky tvého chování

Stejně tak jako durex za to, že jsi nesprávným použitím naštěkal do boudy a máš z toho dítě.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~74

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024