Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o uzavření silnic pro automobilový závod v Los Santos 


Zeintar

Hráč

49
4.11.2021 13:07, naposledy upraveno 4.11.2021 16:33 uživatelem Zeintar

Podatel: Yukimura Torio

Věc: Žádost o uzavření silnic pro automobilový závod v Los Santos.

Odůvodnění: Vážení kongresmani,

určitě jste si mohli povšimnout, že mám již za sebou 4 úspěšné závody ze série "Rally Event". Tyto závody se konaly především v přírodě, po ušlapaných cestách, v horách a tak podobně. Nyní však přicházíme s něčím úplně novým. Připravujeme automobilový závod, který se bude mít povrchové složení tarmacu. Trať je naplánovaná a promyšlená do posledních detailů, nicméně, neboť se závodí na silnici, žádám vás tímto o povolení k uzavření silnic na 6.11.2021 v čase od 17:00 do 23:00. Vybavení mám vlastní, o uzavření silnic se postarám taktéž sám.

Dále žádám o upozornění a přikázání účasti PSA, HZS a ZZS, pro bezpečnost celé akce, v čase 18:00 až 22:00. 

Zasílám mapu závodu. Černá barva označuje trať, červená průhledná barva označuje místo parkování pro diváky/účastníky.

Záměr: Získání povolení k uzavření silnic pro uskutečnění automobilového závodu. Získání podpory IZS složek u akce.

Přílohy:

 

((//EDIT - Upozorňuji, že tento příspěvek vidí jen členové kongresu a členové vlády. Prosím, nemetujte to. O všem se včas dozvíte v inzerci.))

4.11.2021 22:04
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
8676 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
sqmal

212Kč včera v 20:43

KaiserCrowley

150Kč včera v 19:29

TOMxd

8Kč včera v 17:19

Nejnovější uživatelé
mirkomiri

Registrován 10.5.2024

AntonioCZE

Registrován 9.5.2024

Rytmausz

Registrován 9.5.2024