Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban?

1 2



neznamy#3803

Smazaný účet

2
10.11.2021 17:09

Zdravím, pišu po dalším měsici od mého starého unbanu, chtěl bych se omluvit Dzardysovi za moje arogantní chovaní vůčí němu, přiznám že jsem udělal spoustu chyb, které nejdou vratit, ale poučil jsem se, chtěl bych zkusit posledni šanci, protože tam hraje kamarád, a láka mě to, aji samotné RP, navrat k tomu, budu rád samotné vyjadřní Dzardyse, a snad unban Dostanu, i když v tom težce věřím.

JeMappelleJR

Hráč

7
10.11.2021 17:13

Dejte mi aspon šanci unban by si zaslouží podle mě se polepšil a bude uvažovat hlavou a ne něčím jiným. Vím že udělal hodně chyb co se týkají skima a rp na něm ale za tu dobu co jsem slyšel že má ban by se mohl zamyslet a změnit svoje staré já.

Cokoladka

Hráč

1
10.11.2021 17:48

Souhlasím tady s admikem měl by dostat ještě šanci i když udělal hodně chyb. 

10.11.2021 18:00

Můj postoj se nemění, RP jsi neovládal a akorát jsi tu dělal bordel, není důvod tě vracet zpět do hry. Každopádně ti dal ban Bača, tudíž hodně štěstí a zdaru během čekání na jeho vyjádření.

10.11.2021 18:09
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
10.11.2021 18:20
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Phobios udělil za tento příspěvek varování: Vydávání se za člena AT.
18.11.2021 19:49

Ahoj @neznamy#3803,

protože mi chybí informace k tvému banu, potřeboval bych, abys mi připomněl, za co jsi dostal ban. Současně s tím poprosím, abys mi ideálně do poznámky k ticketu, který máš otevřený, nahrál odkaz na log z 1. 7. 2021, bude to buď 10. nebo 22. hodina. Respektive úplně nejlepší bude, když mi pošleš dva poslední logy, které máš.

Protože zde zmiňuješ i omluvu Dzardysovi, prosím, aby se vyjádřil i @Dzardys.

Děkuji všem za spolupráci, o dalším postupu rozhodnu, jakmile dostanu všechny informace, o které výše žádám.

18.11.2021 22:00, naposledy upraveno 18.11.2021 22:01 uživatelem Dzardys

S dovolením zde nebudu papouškovat svá vyjádření a @SedliX e odkážu na mé předchozí vyjádření ZDE

Každopádně co se týče tvého unbanu, vzhledem k tomu, že jsem byl strůjcem tvé permy především já a Bača mi při tom pomáhal, nemám problém si v současné době inciativu převzít na sebe a veškerá další rozhodnutí ohledně tvé permy učinit namísto administrátora, jenž ti ban udělil. To samozřejmě až po tom, co se rozhodne SedliX, pakliže má plány jiné, necháme to na něm.

23.11.2021 21:48
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
24.11.2021 14:32

@neznamy#3803,

psal jsem ti požadavky, které na tebe mám. Poprosím tě o poslední dva logy ze dne 1. 7. 2021 (měla by to být 10. nebo 22. hodina), navíc bych tě ještě poprosil i o úplně poslední dva logy, které máš uložené (zjistil jsem totiž, že logy z 1. 7. pravděpodobně nejsou tvými posledními). Nahraj je na úložiště zde na webu a všechny (dva až) čtyři odkazy zadej do poznámky ticketu, který máš podaný. Projdu je a budu tě dále kontaktovat, jestli tvůj ban budu řešit já nebo @Dzardys. To se rozhodnu podle logů.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~76