Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na Zeintara z důvodu Mixingu, tahání OOC do IC, odmítání RP a injuries.


Holub

Hráč

46
11.11.2021 01:41, naposledy upraveno 11.11.2021 01:58 uživatelem Holub

Tak tohle bude rychlovka.


Seznámení se situací, sauce.

Celé to začíná včera, kdy jsem byl na TSku v Herní čajovně společně Petriikem a několika lidma. Do roomky přišel Zein a začal najednou řešit "odtah" aut z pozemku od Petriika (který je pod kamerami) v době závodů (samozřejmě se daná věc řešila IC s tím, že Petriik si i požádal o popis toho, co mohlo být na kamerách, který dodnes nedostal (Zein mu však odpověděl, že to byl on včetně popisu odtahovky a všeho možného i nemožného). Byly zmíněny věci jako že SPZ odtahovky byla zakrytá, že měl jiné oblečení, kuklu, registrační značka odtahovky byla překryta sáčkem/igelitem a tak dále a tak dále. Mně (a několika dalším lidem) tahle konverzace přišla úplně zbytečná a upozorňoval jsem Zeina na to, ať s tím jde jinam, že tady o tom (nejen já) nechci nic slyšet. Posléze bylo uvedeno i to, že daná věc se dle pravidel může brát i jako krádež vozidel. S tím jsem souhlasil, že v případě interpretace pravidel se to tak může brát (v případě poškození vozidel i jako možné CarDM). Na základě toho se Zein začal chovat tak, jak můžete vidět i v jedné z OOC zpráv níže. 

 

Jen názorná ukázka toho, když jsem měl fotit RP akci v podobě svatby dvou hráčů.

10.11.202122:07:54Raymond Brantley: (( Já přehodím složky. ))

10.11.202122:07:56Raymond Brantley: (( WAit. ))

Přehazoval jsem si klienty (jeden je čisté SA, druhý je klient se shadery - musím to řešit takto kvůli pádům hry po alt-tabu) a když jsem se napojil, jen jsem viděl v LOOC tohle. Tuhle skutečnost může potvrdit i @FLYER , který pro změnu byl na místě.

10.11.202122:10:37Yukimura Torio: (( Je tu toust, takže zase čau ))

10.11.202122:11:20Scarlett Blackburn: (( jak se ten Zeintar otočil a odešel ))

10.11.202122:11:21Scarlett Blackburn: (( a jede pryč ))

10.11.202122:11:23Scarlett Blackburn: (( :DDDDD ))

Zaobalená OOC msta/Mixing

10.11.202122:22:02Petr Hubert byl vyhozen z frakce LKRC.

10.11.202122:22:05Byl jsi vyhozen z frakce Letecký klub Red County.

U LKRC uznávám jednu věc - zde jsem skutečně nic nedělal (ostatně co chce člověk udělat, když na sekání trávy, co bylo a o kterém se mělo psát, jsem byl pryč?), to nepopírám, spíš mě překvapuje to, že to Zeintar začal řešit najednou, dneska a teď (ostatně když jsem přijel v ten den a řekl jsem mu, že jsem byl pryč, tak to bral v pohodě, že to nevadí), den po začátku celého "dramatu" z jeho strany.  Náhoda? Nemyslím si.

Počítal jsem s tím, co přijde, že přijde i vyhození z RCN (byť zde jsem si říkal, že skutečně žádný IC důvod mít nemůže). Došlo na setkání s Petrem Hubertem (Petriik) v Bellevillu na základě telefonátu (pro člena AT, co tohle bude řešit, velice rád poskytnu logy), kde došlo k seznámení se situací (jeho vyhození, jaká to náhoda, že?) a s tím, že mu někdo z pozemku "odtáhnul" auta. Vzhledem k Raymondově správě BSTC došlo i na jízdu do garáže, kde jsou tři odtahovky (jedna od NR, dvě od BSTC) s tím, že si je měl vyfotit kvůli tomu, aby si kdyžtak usnadnil řešení a hledání viníka. Stačilo si dát dohromady dvě a dvě a i méně a člověku dojde, že ten, kdo to odtahoval (ještě v lokalitě těch závodů, že?), byl Torio (Zeintar). Mezi oběma postavami byla (mimo i nějakou občasnou práci) i nepsaná dohoda v podobě toho, že odtahovky od BSTC se nebudou využívat k nějakým prasárnám (od toho byla dřívější šedá odtahovka v NR). To byl poslední hřebíček do rakve (společně s jeho neaktivitou) > došlo (společně s x dalšími postavami) k vyhození z BTSC.

10.11.202123:16:16Byl jsi vyhozen z frakce Red County News.

Proč? Jediný z jeho dvou pracujících techniků (druhý je Trnass) byl vyhozen z RCN. Jaký byl IC důvod? Žádný (krom zmetování Toriova vyhození z BSTC, ve kterém stejně dělal naprosté...). Jaký byl OOC důvod? Zein se chová ublíženě proto, že jsem se bavil v konverzaci v herní čajovně o tom, že jeho "odtah" vozidel z pozemku na rallye může být dle pravidel vnímán jako krádež vozidel (což zmínil člověk, kterého se daná věc týkala a kterému byla takto vozidla "odtažená"). Tohle je názorná ukázka chování člověka, který jen tahá OOC konflikt (který si vlastně vytvořil ještě on sám) do IC.

Email a naprostá 3,14čovina

Procentuálně nejnižší aktivita? Doslova tam makáme jen já a @Artistiques (omlouvám se za tagnutí, bohužel jsem byl vyhozen i z Discordu RCN... jaká to náhoda, že?) a on sám moc dobře ví, že skutečně makáme jen my dva. Žádný IC konflikt nebyl (klidně přiložím členovi AT logy, který danou věc bude řešit a že těch logů nebude málo), vše, co se děje (včetně vyhození Petriika za jeho postavu z LKRC) je jen výsledek Zeinova tahání OOC konfliktů do IC (protože samozřejmě Petriik byl ten, kterého se ta "odtažená auta" týkají). A tady to máte. Tohle je Helper a člověk, který se snaží tvářit, že jeho RP je na úrovni.

Zein argumentoval čištěním zaměstnanců a tím, že vyhazoval i (nebo spíš jen?) Wareze (který za danou postavu skutečně nebyl aktivní). Tohle vzniklo jako reakce na to, že byl vyhozen z BSTC (o čemž nebyl IC nijak informován, viz níže)

Tady je ukázka posledních oprav vysílačů (to jsem byl pro změnu na TSku s Ratajem, kde jsem uvedl to, že bych s tím (vrtulníkem) neměl lítat jako takové prase (neměl jsem zapojený ovladač)). Tohle jsou snímky z dnešních(!) oprav vysílačů. Tohle je prosím pěkně "procentuálně nejnižší aktivita". Pro doložení toho, že aktivita a opravování vysílačů není důvodem k vyhození, klidně členovi AT, který danou věc bude řešit, poskytnu veškeré snímky oprav vysílačů z NOTABLE (aplikace na tvorbu printscreenů z Blackberry). A že je jich mnohem víc než těch v případě většiny lidí u RCN (ostatně já a Trnass na tom máme největší podíl).

Pokračování mixingu, vyhození Toria z BSTC.

10.11.202123:55:58[Čeština] [#172] Raymond Brantley říká: Co to má jako znamenat?

10.11.202123:56:07[Čeština] [#172] Raymond Brantley říká: Doslova tam s Frederickem makám nejvíc.

10.11.202123:56:21[Čeština] [#172] Yukimura Torio říká: A pročs mě sundal z BSCT? <<< O této skutečnosti neměl jak Zein vědět, žádné lejstro nebylo zasláno, potvrzeno tímto kouskem.

11.11.202100:02:30((NR)) Yukimura Torio: Je v tom IC důvod, žes mě kicknul z tý odtahovky <<< zde skutečně docházelo na čístku BTSC, která skutečně funguje jen z peněz z odtahů. Člověk, který tam skutečně nic neudělal, tam neměl co dělat.

11.11.202100:02:37((NR)) Yukimura Torio: Jen se pochlub, kolik máš? :D

11.11.202100:02:37((NR)) Raymond Brantley: Ale o tom nemáš jak vědět. :D

11.11.202100:02:45((NR)) Raymond Brantley: Žádný mail ti nepřišel.

11.11.202100:02:47((NR)) Yukimura Torio: Jo, že jsem se snažil nastoupit do odtahovky a nešlo odemknout  <<< Jak jsem říkal...

11.11.202100:03:11((NR)) Raymond Brantley: Najednou jsi chtěl nastoupit do té pomalé odtahovky, do které jsi už nikdy v životě

11.11.202100:03:18((NR)) Yukimura Torio: Chtěl jsem ti to vyndat ven no D: <<< Vytáhnutí předtím, než došlo k vyhození z frakce - opět jasné chování, které nebylo vedeno IC míněním a přístupem. Proč by chtěl vytáhnout odtahovku svého zaměstnavatele ven, že? Krásný příklad toho, že tohle bylo skutečně tahání OOC do IC. 

11.11.202100:03:20((NR)) Raymond Brantley: nechtěl sednout? Nejsem včerejší.

Tady je další důvod:

11.11.202100:01:21((NR)) Yukimura Torio: Koliks dostal výplatu?

Jinými slovy tohle je Zeinova reakce na to, že jsem s ním nesouhlasil a skrze ní mi dále ve hře IC škodí. Ostatně otázka "koliks dostal výplatu?" je jen názornou ukázkou toho, že tohle bylo chování vedené OOC záští (a že se to aspoň snažil zaobalit, jen s tou odtahovkou se prokecl :) ) a ne čímkoliv v IC. On sám moc dobře totiž ví, že veškeré příjmy u této postavy pochází z RCN, ve kterém Brantley dělá technika.


Odmítání RP, odmítání injuries

Proč zde přikládám tohle video? Proto. Důvod boje máte zmíněný výše - spor, který si Zein převedl z OOC do IC (to, že je kvůli tomu Raymond bez práce a bez příjmů je dostatečný důvod pro napadení).

11.11.202100:17:06Yukimura Torio: (( Můžeš mi říct, proč mě DMkuješ? ))

11.11.202100:17:11Raymond Brantley: (( Byl k tomu IC důvod. :) ))

11.11.202100:17:15Yukimura Torio: (( Bez jedinýho RP? :D ))

11.11.202100:17:17Raymond Brantley: (( Hroty a tak. ))

11.11.202100:17:19Raymond Brantley: (( Shoot to kill. ))

11.11.202100:17:31Raymond Brantley: (( Jako helper by jsi měl znát pravidla a systémy serveru. ))

11.11.202100:20:26Raymond Brantley: (( No ale kde máš nějaká injuries? ))

11.11.202100:20:34Yukimura Torio: (( NeRPil jsi nic, nebo jo? ))

11.11.202100:20:39Yukimura Torio: (( Jen jsi mě zDMkoval jak dítě ))

11.11.202100:20:41Raymond Brantley: (( Je tu S2K. ))

11.11.202100:20:46Yukimura Torio: (( Přečti si pravidla S2K ))

11.11.202100:20:56Raymond Brantley: (( Po souboji musíš RPit injuries - kde je máš? ))

11.11.202100:21:06Yukimura Torio: (( Podej si report na to tvoje DM ))

11.11.202100:21:16Yukimura Torio: (( Aspon dostaneš ban :D ))

Milý Zeine, tady máš výcuc z pravidel ( https://leosight.cz/forum/topic/2263 ) :

  • Na našem serveru platí systém Shoot to kill (S2K), to znamená, že v průběhu boje se nevypisují všechny akce pomocí /me do chatu, avšak jednoduše se bojuje, dokud samotný boj nerozhodne o výsledku. V průběhu boje nemusíš RPit zranění, bezprostředně po skončení boje je však zcela na místě zvážit zásahy a vliv na tvoji postavu, poté je již povinné hrát RP injuries (status je nutné nastavit nejpozději do 2 minut od posledního výstřelu/úderu, jinak už se jedná o porušení pravidel).

Kdepak - problém byl (opět) u Zeintara - žádné injuries (fotka z 0:28, doslova víc než 14 minut po začátku napadení), stejně tak zde je i odmítání RP z jeho strany. Nějaké oděrky, monokl, či něco takového? Ne, nic, vůbec nic. Opět - Helper v kombinaci s trustedem, mňamina.

Zeintar

Hráč

49
11.11.2021 03:09

Milý Touste.

Již delší dobu přemýšlím nad tím, zda-li je dobrá volba se s tebou bavit, když pohlédnu na tvou personalitu jakožto tebe, jak se chováš ke svému (nejen hernímu) okolí. Trošku mě mrzí, že jsi tady u tohoto dlouhého topicu nenapsal, jak to doopravdy celé vzniklo. Nu, asi jsi na to zapomněl, tak tě tedy doplním.

Jednoho krásného dne se pořádaly závody v Mullholandu. Poměrně krátkou dobou před startem mi začali hráči, kteří přijeli trénovat, psát, že tam mají lagy. Snažil jsem se konzultovat s administrátory, zda-li by dočasně nemohli odportovat všechny auta ostatním hráčům, pro snížení lagů, nicméně, to mi nevyšlo, tak jsem lagy jel řešit ICly. (Funny no, lagy hrotit ICly, ale tak jinak ani nemůžu :D) Vzal jsem si tedy BSCT odtahovku a jel jsem odtahovat. Všechna vozidla jsem krásně vyrovnal do Dillimore na parkoviště a následně jsem zorganizoval závody. Závody dopadly moc hezky, užil jsem si je, věřím, že spousty hráčů taktéž. No, pak přišel Petriik za námi na TS a začal se mě ptát, jestli jsem mu já odtáhl auta. Řekl jsem mu, že asi ano.

Petriik začal na základě tohoto OOC sdělení RPit, že vše bylo na kamerách (samozřejmě, v pořádku), byly tam pak nějaké spory, ohledně zakrytí tváře/SPZ, ale to sem nemusíme hrotit. Následně jsi ty, Touste, navrhl Petriikovi, nechť to řeší ICly, cituji "A bude z toho mít problém ICly." načež jsi mu sdělil "Nebo se to taktéž dá řešit jako OOC krádež vozidel a aspoň dostane ban." - hezké chování k člověku, který pouze poodtahoval pár vozidel o 100 metrů vedle, abych mohl zorganizovat závody - event pro hráče, že?

Neboť jsem delší dobu přemýšlel, jaký ty vlastně jsi (mohl bych být ošklivý a říct, co skutečně děláš, co o kom z lidí ze tvého IRL života říkáš), ale nu, nejsem 🐀. No, to, že navádíš ostatní hráče, aby mě reportovali a abych "konečně dostal ban", tohle hraní na obě strany byla u mě poslední kapka. 


Pojďme se tedy vyjádřit k tvému reportíku. 

Již delší dobu chci pročistit své frakce, aby se v nich začalo konečně něco dělat. Vyhodil jsem tedy všechny lidi z LKRC, kteří tam jen pobírali výplatu a doslova ani 1x jsem je neviděl pracovat. Byl to konkrétně Bača, Petriik a ty. Nevím, jestli jste tam byli dosazeni "oocly" sammaelem jen kvůli penězům, ale takhle to dál nepůjde. Dokonce jsem vám poslal smaily. Od ničeho jste klíčky neměli, ani uniformy, odznaky. Nebylo vám tedy třeba nic brát. (Bača dělal ochranku, Petriik měl být v letecké věži a Toust psát do novin) - jak jsem psal, ani 1x jsem nikoho z nich neviděl dělat svoji práci. Proč jsem to řešil teď? Protože jsem k tomu měl chuť rovnou udělat nové výběrové řízení a celkově udělat restrukturizaci, společně s RCN. Nepředbíhejme však, k RCN se ještě dostaneme.

Tak jsem si tak hezky existoval a najednou mi přijede tato krásná, povzbudivá zpráva -

Zvláštní, úsměvné a zajímavé, že? Ne, doteď mi nedošel ani ten pitomej s-mail o tom, že jsem byl propuštěn, ani mi klíčky od odtahovky vzít nechtěl. Už tady jsi porušil pravidla o nezaRPení, nesebrání věcí etc, etc.

Mimo to, jak jsi posílal krásné screeny, tak jsi tam leaknul naší frekvenci. Metabaiting?

Well, chtěl jsem přemístit tvé odtahovky od BSCT, abychom si udělali pořádek v garáži (věř mi, nebo ne, ale tu garáž přeskládávám poměrně často). Zkusím do ní nasednout a bum "od tohoto vozidla nemáte klíče" smutný to život. Tak jsem tedy uspíšil restrukturizaci i RCN. Vyhodil jsem prozatím Tousta (samozřejmě opět s smailem), chystal jsem se na wareze, Martina Dopa a takovýhle další. Proč Tousta? Protože proč ne? Je to většinou ten, co nejvíc kecá, když má něco udělat a kecy typu "Jo, jasně, za chvíli" a pak to není nikdy, to mě taky unavovalo. Respektive můj IC charakter.

No, pak jsem se tě ze zvědavosti zeptal, kolik máš výplatu, neboť mi zpětně došlo, že jsi na RCN byl poměrně finančně závislej. Bohužel jsi mi neodpověděl, což mě doteď tak trošku mrzí, protože i teď bych to docela chtěl vědět. :D 

To k tomu, co se stalo v Belleville. Abychom to zase dali celé dohromady a pro naše diváky s popcornem to tady ujasníme. Šel jsem se Zchovym do Bellevillu, neboť jsem viděl Ratajův inzerát, tak jsem si, jakožto pravidelný gambler, přišel zahrát. Viděl jsem, že u blackjack stolečku zrovna nikdo není, tak jsme si se Zchovym šli zahrát kulečník. Vzal jsem si tágo a šel jsem hrát. V tu chvíli přišel Toust a začal na mě křičet, ať vypadnu, jako kdyby mu to tam patřilo :D

Následně ke mě přišel a začal mě bez JEDINÉHO RP a přímo před ozbrojenýma NPC mlátit (můžeme zde mluvit o Pravidlu 0, nonRP acting a Deathmatch. Rovněž mi nedal ani jedinou možnost k tomu, se bránit pomocí /me a /do. Napsal jsem tedy /frp, abych jedinému online adminovi (Ratajovi) poslal obrázek jak mě Toust bez RP mlátí, no, /frp mi shodilo hru. Čekal jsem, než na mě podáš report ty, abychom neměli založená 2 vlákna. Já, jak tebe reportuju a ty, jak reportuješ mě.

Následně jsem se hnedka napojil zpět a pokračoval jsem ve hraní kulečníku, neboť Toustovo napadení bylo bez jediného RP. Následně Toust stál opodál, jako by se nechumelilo. (Opět - nemluvíme o NPC v bellevilu, nebo o DM, nebo o zero tolerance) (Jak teď zpětně nad tím přemýšlím, nevím, proč mě začal jen tak bít. Protože jsme se OOCly nepohodli? No, u Tousta klasika, když střílí po random lidech, kteří do něj jen ICly nabourají :D)

 

Ústřižek z chatu z tvého videa - ani jedno /me, že bys mě třeba začal mlátit, nebo tak něco.

 

Následně po tom, co jsme se tady "přátelsky" pobavili v Belleville, počkal jsi, než půjdu AFK (což jsem šel, do VIP salónku), pak jsi vyšel ven, sjel jsi pro odtahovku a odtáhl jsi mi LFAčko. (Funfact, jediné auto, co bylo odtaženo :D)

Chtěl jsem pak řešit ještě tvá další porušení pravidel, jako je například na IC stránce "iris.ic", kde si za své postavy - "Violeta Reed" "Jakub Valenta" "Julia Whiteflake" lajkuješ fotky a necháváš své OOC kamarády (třeba Petriik), aby ti taktéž za další postavy lajkovali fotky, aby sis mohl cumlat palec nad tím, že jsi v "nejoblíbenějších příspěvcích" :D Funny guy-.. A je toho spousty dalšího. No, to kdyžtak založím další vlákno.


Pro ty, co to nechtějí číst. Counter porušených pravidel:

: Neporušil jsem ani jedno pravidlo

Toust: nonRP vyhození z frakce, Deathmatch, Zero Tolerance, Pravidlo 0 (napadání osoby před ozbrojenou ochrankou), Metagaming. 


Prosím, nechť se k tomu nemusíme nadále vyjadřovat a počkáme na administrátory, kteří celou věc vyšetří. Chudáci administrátoři, kteří to poté musí číst. Jen toto mé vyjádření má přes 1000 slov (actually 1111)

11.11.2021 07:45, naposledy upraveno 11.11.2021 07:46 uživatelem Dzardys

Fuha, to jsou zase knížky. Dáváte mi zabrat, co se týče čtení, ale udělám vám stejnou radost, jako vy nám celým tímto beefem. Aby to bylo spravedlivé, soudcem tohoto sporu bude někdo, koho máte oba dva úplně stejně v lásce - .

V nejbližší době oba dva počítejte s tím, že vás kontaktuji ohledně zaslání dalších důkazů - viz třeba kompletní log, protože napsat něco ručně, co připomíná log, zvládne každý. Ne, že bych vám nevěřil, ale takhle to prostě je. 

Vzhledem k tomu, že se spor týká člena HT, bude celá situace současně řešena s Lexikonnem, se kterým se na základě zaslaných důkazů budu radit ohledně následujících kroků. Aby se udržela konzistentnost řešení, žádám vás, abyste důkazy nezasílali trhaně dalším členům AT, jelikož by to mohlo vzbudit falešný dojem z celé situace a přivedlo by to další komplikace. V případě potřeby budu celou situaci interpretovat osobně.

Díky za pochopení, během odpoledne očekávejte nějakou tu zprávu. Příspěvek prozatím uzamykám, aby se tu nevyjadřoval někdo jiný.

11.11.2021 17:53

Vzhledem ke zjištění dlouhodobého a závažného porušování pravidel považuji po konzultaci s majitelem tuto stížnost za irelevantní oproti zmíněnému porušování, proto tato stížnost nebude řešena a tím pádem ji uzavírám, veškeré případné udělené tresty v nejbližší době budou uděleny v souvislosti se zmíněným porušováním. 


Powered by LeoSight IFS
LT~77