Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Převoz ropy


Artistiques

Hráč

32
14.11.2021 23:56, naposledy upraveno 2.12.2021 01:27 uživatelem Artistiques

Ahoj, možná si řekneš že je zbytečné tu vysvětlovat co všichni vědí, v tom případě nemáš ale úplně pravdu... 
Jelikož to je týden od aktivace OILRIG modulu v mé firmě, tak už za sebou mám pár lidí které jsem nabral.
Samozřejmě, jak se dalo očekávat, je problém s nováčky... Bude tu tedy vysvětlení toho jak daný modul funguje, můžeš si hodit odkaz na tenhle návod na firemní nástěnku a nemusíš to pořád opakovat. :-)

O co jde?
Tady se snad ani nejde nijak rozepisovat, zkrátka jezdíš z bodu A do bodu B a máš za to slušný peníze...
Jedna cesta trvá cca 9 minut, vydělává to kolem 30 000. (nepočítám do toho cestu zpátky)

Jak můžu vozit?
Základ je být zaměstnán ve frakci která má aplikovaný modul OILRIG, frakce můžeme najít zde, její moduly můžeme checknout po rozkliknutí, například zde. (možná jste si všimli, že některé frakce jsou napsány červeně a mají "?" u počtu členů, to jsou tzv. nelegální frakce, ale o těch příště ;-). )
Super, zaměstnaní tedy jsme, našli jsme přístav naší firmy, tam je ale víc lodí, kterou si vybrat? 
Jak už nás napadlo, čím větší loď, tím více toho uveze, Adjutor uveze 22 barelů, Saver Manta tuším 14 barelů a Lightning pouze 4 barely. Logicky ale s Lightningem dáte trasu víckrát za daný čas než s Adjutorem, Lightning jede totiž kolem 140 a Adjutor má maximálku 63.

Kde naložím ropu?
Tohle je důvod proč to píšu, jelikož se ropná plošina nachází mimo mapu, blbě se to vysvětluje nováčkům.
Ověřené mám že tohle většinou funguje, občas to ale skončí takhle:
Pravá strana obsahuje legendu, vidíš? Super, tak a v legendě najdi San Andreas Network, taky máš? Bomba! Teď se podívej napravo od popisku San Andreas Network, vidíš to? Ne? Je to doslova na stejné úrovni... Tak já pojedu s tebou.
To logicky nechceme, chceme aby naši zaměstnanci pracovali nezávisle na nás, takže jim příště pošli tenhle článek.
K ropné plošině si najedeme zleva (z pohledu postavy), uvidíme jakýsi dok, tam nacouváme.
Pomocí příkazu /loadoil [počet] můžeme nabrat barely. 
Super, barely máme na lodi, pokud si to chcete zkontrolovat, třeba jste u toho koukali do mobilu a nejste si jistí jestli jste zmáčkli bind, vysílačka nepřestala křičet a zkrátka už nevíte jak to checknout, stačí podržet levý alt, v popisu vozidla je napsané kolik tam je ropy (pokud tam je).

A kam ropu povezu?
Ropu vezeme do San Fiera, na force níže můžete vidět druhou kotvičku. 
Přijedeme, oni si to tam už sami vyloží, my můžeme jet na další kolo.

Máš nějaké tipy?
Ano, mám tipy jak pro majitele těchto frakcí, tak pro jejich zaměstnance.
Pro majitele:
1. Využívej Artic, stránka oilrig.ic vám pomůže vydělat mnohem víc peněz, zkrátka nakupuj při nízkých cenách (já nakupuji při ceně pod 1 200 Kč za barel). Při vysokých cenách ropy tlač na zaměstnance ať jezdí, že jim to víc vydělá, tobě samozřejmě taky.
2. Nechávej si na firmě vždy rezervu, občas ta cena prostě spadne rychle dolů, takže můžeš pak rovnou nakoupit.
Pro zaměstnance:
1. Taky využívej Artic, jezdi jen s cenou nad 1 350 Kč za barel, ať máš z cesty alespoň k těm 30 000.
2. Používej tempomat, prostě naber rychlost na 62, někdy jde i 63 a zmáčkni C, ono ti to o 1 km/h zpomalí, ale už jen zatáčíš...
3. K tempomatu se váže ještě jedna fajn věc, to je že si můžeš na telefonu pustit podcast, film nebo oblíbeného youtubera, zkrátka máš čas koukat jinam.
4. Určitě používej bindy. v tomhle případě nepoužívám sbindy ale obyčejné bindy, mam to na N, to se používá jen při tankování na benzíně, takže nespamuješ konzoli zbytečnýma příkazama.
/bind n loadoil 22
spousta lidí používá q nebo e, příkaz je stejný, jen změníte klávesu...

Zmiňoval jsem využívání IC Internetu, je to poměrně užitečný nástroj, pokud by vás zajímalo víc, psal jsem o tom článek.


Powered by LeoSight IFS
LT~26