Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

PSA


Erik46

Hráč

3
20.11.2021 07:00

Zdravím chci se zeptat jak bych se mohl dostat k PSA 

příjde mi že ti co tu jsou tak pulka z nich je tady uplně k ničemu když jen AFKujou, hraju každý den přes 4 h a hodně dlouho jsem nikoho nepotkal a když jo tak AFKoval u stanice PSA 😀

 

takže bych chtěl poprosit o info co k tomu abych mohl byt PSA potřebuji, děkuju😌

20.11.2021 07:13, naposledy upraveno 20.11.2021 11:07 uživatelem Dzardys

Je mi líto, že máš s mou nejmilejší frakcí takové zkušenosti, byť teda co slýchám denně na vysílačce, tak to vůbec nevypadá, že by tam chodili AFKovat - to se taky můžeš dočíst u zhrzených jedinců tady na fóru, kteří nejsou schopni rozlišit IC problém od porušení pravidel. Každopádně pokud máš RP na solidní úrovni, koukni SEM. Pokud ne, tak počítej s tím, že se přes mnou řízenou Akademii zcela jistě nedostaneš, chceme totiž něco, co spousta lidí během hraní nedělá - používání hlavy, lépe řečeno mozku.

VajkoChlpko

Hráč

57
20.11.2021 11:28

Serus, rád by som sa ti k tomuto vyjadril. Ako si tu písal, nikoho si nikde nevidel, a keď aj áno, tak afkoval pri PSA stanici. Chcel by som k tomu nejaký dôkazný materiál, pretože sme stále na patrolách. Netuším akými zákutiami chodievaš, ale asi zlými. Vyskytujeme sa najmä tam, kde je aj najviac hráčov, čiže Red County. Pochopím keby si sa sťažoval na to, že na stanici čakáš u NPC dlho na strážnika, pretože nikto nechodí. Pretože to je taká krkolomná záležitosť, keďže na toto hlásenie nikto moc nechodí. To by som pochopil, lenže ty útočíš na celý PSA zbor s tým, že nikto nemaká a nepatroluje. Touto odpoveďou, by som ťa chcel usmerniť v tom, že rozpávaš dezinformácie. Keď stlačíš TAB, uvidíš koľko ľudí z PSA frakcie je online, veľmi drvivá väčšina je práve aj on duty (v službe). Ďakujem za pozornosť. - stržm. Hruška


Powered by LeoSight IFS
LT~37

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024