Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o rozvod a přepsání domu na mojí osobu do plného vlastnictví.


sefre

Hráč

27
20.11.2021 21:28, naposledy upraveno 22.11.2021 13:17 uživatelem sefre

Podatel: Sergio Greco 

Věc:  Žádost o rozvod a přepsání společného domu na moje jméno

Odůvodnění: Tímto podnětem bych chtěl soud požádat o rozvod mezi mnou a Dianou Greco, z důvodu že se již vůbec nevídáme, nesdílíme společnou domácnost a ani si nepíšeme nebo nějak neudržujeme mezi sebou kontakt. Moje manželka se totiž odstěhovala z města jediné co po ní zůstalo je ten dům a její auto u domu v Las Venturas přesněji ve Whitewood Estates, o auto mi nejde jde mi o ten dům z důvodu kdyby bylo v budoucnu potřeba dům prodat nebo pronajímat.

Záměr:  Dosáhnout rozvodu a přepsání domu do mého plného vlastnictví 

Přílohy:  (Přesnější lokace domu v katastru nemovitostí)

https://ctrlv.cz/nn9F

((Majitel postavy na kterou je ten dům napsán Sptrix si smazal účet a s ním i postavu píšu to jenom pro informaci))

28.11.2021 16:23, naposledy upraveno 28.11.2021 16:27 uživatelem Kolpanek

Adresát: Sergio Greco 
Věc: Žádost o rozvod a přepsání společného domu na moje jméno.


Vážený pane Greco,
Vaším podnětem se momentálně zaobíráme a povšimli jsme si, že v příloze (Přesnější lokace domu v katastru nemovitostí) není žádné číslo popisné, či nějaké vyznačení daného domu. 
Žádáme Vás, aby jste k tomuto podnětu dodal číslo domu.

Co se týče rozvodu, tak v matrikách nejste evidován, že by jste byl v manželství.
Proto Vás žádáme, aby jste doložil nějaký důkazní materiál, že jste v manželství se slečnou "Diano Greco".


JUDr. Kristina Lopez Smith Ph.D.,
Kancelář předsedy vrchního soudu San Andreas

sefre

Hráč

27
13.12.2021 19:09

Dobrý den 

Vážený soude omlouvám se za čekání na mojí odpověď, byl jsem totiž mimo stát a neměl jsem jak bych vám odepsal.

Zde zasílám doplňující informace:

Adresa domu: Whitewood Estates 2609

Co se týče důkazů tak jsme měli já Sergio Greco tak i Diana Greco za svobodna Ripper, každý jednoho svědka. Můj svědek byl můj dobrý přítel H. Garcia a Diany svědkyně bohužel jméno nevím osobně jsme se neznali. 

S pozdravem příjemného zbytku dne 

Sergio Greco

 

OOC: (( V matrikách nejsme zapsaní zřejmě z důvodu, že jsme nebyli ani jeden předem informovaní, a nevěděli že to zde je možné vůbec takhle RPit,  změna jména z Diana_Ripper na Diana_Greco proběhla skrze report od minulého TGM @Scor. Co se týče důkazů ze svatby, ty byli v logách problém že logy z toho dne nemám, jelikož notebook jsem měl mezitím několikrát v servisu z důvodu přehřívání, a byl přeinstalován software čímž se všechno v notebooku smazalo.))

30.1.2022 11:57

Adresát: Sergio Greco
Věc: Odpověď na podnět


Vážený pane Greco,

v rámci Vašeho podnětu byl uveřejněn rozsudek, kde jsme se Vám rozhodli částečně nevyhovět. Pokud nedošlo k sepsání předmanželské smlouvy, není možné zahájit řízení, které by zbavilo Vaši bývalou manželku jejího majetku.

S přáním pěkného dne,

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~43