Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žadost o Unban od Wright Duvod: Pravidlo 0 (Více shodných trestů)


Lada596

Hráč

3
21.11.2021 20:37, naposledy upraveno 21.11.2021 20:39 uživatelem Lada596

Dobry večer dostal sem ban za Pravidlo 0 (Více shodných trestů) žadny pravidlo 0, tu není na webu, a nevim že jsem porušoval pravidla když sem byl s kamošem v Los Santos a nic jsem neudělal, tak prosim o dukaz,.

 

a z Los Santos jsem jel s kamošem do MontGomery na benzinku, kousek od benzinky se odpojil protže měl lagy, a ja bežel za policistou a pak jsem u něho dostal ban, prosim o dukaz, nebo log poprosim, 

21.11.2021 20:47
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Borwyx

Hráč

15
21.11.2021 20:50

Ahoj, tak já ti tady pošlu definici pravidla 0 jo?

0. Pravidla slouží k udržení kvalitního RP prostředí na našem serveru a především k tomu, aby si hru užili všichni hráči, nikoliv jen někteří hráči na úkor jiných. Před všechna pravidla jsme se rozhodli předsunout nulté pravidlo, které přesahuje všechna ostatní pravidla, ve kterých nelze obsáhnout vše, co nepovažujeme za správné anebo co by jiným hráčům mohlo znepříjemnit hru. Od hráčů je očekáváno, že porozumí účelu našich pravidel a nebudou hledat díry, které pravidla nepokrývají. Členové AT totiž mohou právě užitím tohoto nultého pravidla potrestat i hráče, který kazí herní zážitek ostatním, aniž by přitom porušil některé z definovaných pravidel.

Tady jsou veškerá pravidla Skima: https://leosight.cz/forum/topic/2263

Prosím přečti si je, neustále tu od tebe vidím žádosti o unban, ale nikdy se nepoučíš.

S pozdravem, 

Vefty

21.11.2021 21:00, naposledy upraveno 21.11.2021 21:04 uživatelem Wright

Nazdar,
@neznamy#6563 ti poslal důkaz, @Borwyx ti poslal pravidlo, podle kterýho jsem si vzal právo tě za to potrestat, jelikož máš 30 trestů za poslední dva měsíce, tak jsi ho dostal podle toho patřičně dlouhej. Víc ti k tomu nepovim.

Lada596

Hráč

3
21.11.2021 21:07

Dobře, ale to by mě stejnak donutil skočit z budovy tak je to stejny,

Dexyy

VIP

10
22.11.2021 07:00

Ok.

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování.

Powered by LeoSight IFS
LT~61