Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Neoprávněné zadržení od PSA


misatorcz

Hráč

45
23.11.2021 16:22, naposledy upraveno 23.11.2021 16:25 uživatelem misatorcz

Podatel: Stengal Brucks

 

Věc: Neoprávnéné zadržení 


Odůvodnění: Vážený soude, dnes 23.11.2021 okolo 15:30 jsem byl zatčen jednočlenou  hlídkou s označením OR - 1, z důvodu toho že na mě byl vydán zatykač z údajné účasti na organizovaném zločinu, což je absurdní. Nebyli mi předloženy žádné důkazy, nebylo mi sděleno jméno a nebo služební číslo policisty, který mě vyšetřuje. Z policisty  jsem pouze dostal to, z jakého důvodu jsem zatčen, jinak semnou od té doby co mi to sdělil se mnou nepromluvil, pouze mi kladl rozkazy. Též mi nebyli zděleny mé práva, a nebyli mi poskytnuty žádné tekutiny. Též jsem v cele s ženou kde máme jenom jednu postel a neumím si představit jak budu s cizí ženou spát v jedné posteli. Jmenuje se Daniela Novotná prý patří k jakýsik yakara group.

Tímto bych chtěl vyjádřit nesouhlas s jednáním policie okamžité propuštění.


Záměr: Okamžité propuštění z cely a osobní omluva od policie.

Přílohy: N/A

28.11.2021 16:51

Adresát: Stengal Brucks
Věc: Odpověď na podnět.


Vážený pane Brucks,
děkujeme za zaslání podnětu.

Vrchní soud San Andreas se Vašim podnětem pečlivě zabírá. Následující kroky Vám budou zaslány v soudním dokumentu nejpozději do 72 hodin. Děkujeme za pochopení.


Violleta Reed, J.D.
Soudce vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~38

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
golfik34

30Kč včera v 21:52

jarda1234

150Kč včera v 20:27

AsiLucker

76Kč včera v 14:57

Nejnovější uživatelé
Bjorn

Registrován 13.5.2024

Nemesis0100

Registrován 12.5.2024

JDstudiokovac

Registrován 12.5.2024