Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


neznamy#6659

Smazaný účet

6
29.11.2021 20:00, naposledy upraveno 29.11.2021 22:55 uživatelem neznamy#6659

Chtěl bych poprosit o unban. Nejdříve jsem dostal ban na 2 týdny za metagamaing a ještě za nějaké drobnosti. A po pár hodinách jsem dostal permu za Historii a recidivu. V historii když odečtu ty bany, které jsou tam dvákrat (zkrácení banu nebo tak) tak jich mam cca 17, a za to si myslím že by asi ještě perma být neměla. Co taky urychlilo mojí permu, bylo video které jsem postnul na youtube, kde si soviet zapnul u přepadávačky admina a neukázal jsem tam všechny fakta. Video jsem hlavně postnul ze vzteku, že jsem dostal ban na 14 dní, a pak pár lidí z toho dc, kvůli kterému jsem měl ban (nepovolený dc server) tak nedostali buď vůbec nebo na 24h. (nepočítám ty permy, kde prostě provokovali admina/y) Video už jsem smazal, ale stejně to nezmění to, žue už tam bylo. Vím že jsem se zachoval jako tupec a nebudu se divit, když mi nebude odpuštěno a nedostanu unban/nezkrátíte mi to, ale hrozně bych ocenil možnost se vrátit na server a hrát.  Chtěl bych na serveru přestat dělat ilegál a začít dělat legál, a mám spoustu plánu, ale pokud mi ban nebude zrušet, tak je asi nesplním. Chci se ještě jednou omluvit Sovietovi za to video. (píšu to po druhé, protože na poprvé mi na forku nikdo neodpověděl) @SovietDog

 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

ZÁŘÍ 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Navaro (6401Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

kormoo hledá spoluhráče na Conan Exiles dnes v 17:35
Kdo je online?
DeKK

62Kč dnes v 02:07

Krpcekiss

40Kč dnes v 00:25

Wolfy

50Kč včera v 19:31

Nejnovější uživatelé
Buran

Registrován 20.9.2024

gregoriss

Registrován 20.9.2024

fraxxik

Registrován 20.9.2024