Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zmluvy / poznámový blok


VajkoChlpko

Hráč

57
30.11.2021 15:01

💥 Česť práci súdruhovia, všimol som si jednu zvláštnosť, ktorá sa nachádza u NPC väčšinou na benzínkach a all-in-storoch, a to je cena za zmluvný formulár.

💥Prečo, je zmluvný formulár tak hrozne drahý ? Predsa je to iba kus papiera, na ktorom je vytlačených niekoľko znakov. Nejaké "drobné" predsa nikoho nezabijú, lenže keď máte nejakú firmu, kde naberiete pre príklad iba 5 ľudí denne, je to hneď 10.000kč, iba za kus papiera (kópiu si berie zamestnanec).

💥Ďalej by som tým ako som povedal, že to je iba kus papiera potlačeného, pokračoval s nerovnosťou ceny malého a veľkého poznámkového bloku. Prečo proste, 20 listov stojí 15kč a 50 listov 20kč ? Neviem kto a prečo, by si vôbec kupoval ten malý, samozrejme je to obyčajná blbosť a maličkosť ktorá sa dá s čistým srdiečkom prežiť, skôr som tým chcel poukázať na to, aká lacná záležitosť to je. Pritom formulár stojí 1.000kč, podľa mňa je to proste predražené, hlavne z dlhodobého hľadiska. 

 

💥Ešte sa mi zvykne stávať, pri vyplňovaní zmluvy, že sa mi to zvykne dosť často bugovať. Jednoducho keď scrollujem tým "scrollerom", tak po dokončení úkonu mi nejde upravovať zmluva, musím ju zatvoriť a znovu otvoriť, taktiež taká maličkosť, ale ide to dosť o nervy, hlavne keď potrebujete vyplňovať celkom dlhú zmluvu. Zvykne sa mi ešte stávať, že tá čiarka ktorá vám indikuje kde píšete, nevkladá písmenka tam kde je, ale napríklad o pár miest ďalej. Nejde mi ešte do hlavy tá funkcia uložiť (navždy), po ktorej nie je možné ďalej zmluvu nijako upravovať, nenapadlo mi nejaké využitie. Keď dám potenciálnemu zamestnancovi podpísať zmluvu, a je to napríklad nejaký začiatočník, vo väčšine príkladov klikne na toto, a ďalej je to opäť o nervy zasa kupovať novú ktorú treba vyplniť a celé nanovo. 

Preto by som bol rád, za nejakú optimalizáciu celého tohto systému (hlavne zlacnenie), čo sa týka zmluvných formulárov, taktiež aj pridanie fasciklu.

 

Tak sa teda majte krásne, a viete ako, nefajčite a nedrogujte 🤍🤍🤍.

30.11.2021 15:41, odstraněno 30.11.2021 17:56 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
1.12.2021 14:34, naposledy upraveno 1.12.2021 14:38 uživatelem SheFisKo

Jak už tu @VajkoChlpko zmienil "Keď dám potenciálnemu zamestnancovi podpísať zmluvu, a je to napríklad nejaký začiatočník, vo väčšine prípadov klikne na toto,(má namysli tlačítko na uzamknutie zmluvy) a ďalej je to opäť o nervy zasa kupovať novú ktorú treba vyplniť a celé nanovo."

Presne toto sa mi stáva na dennej báze aj keď im napíšem do OOC "prosím ťa daj podpísať a potom klikni na uložiť a zavrieť" a on klikne na to uzamknúť či aké to je tlačítko, hráči na Skime nie sú proste zvyknutý na takéto RP a dokonca sa má stále pýtajú že prečo to musia vyplňovať a prečo hento tamto...

Podľa mňa to nieje problém tých zmlúv ale problém je to že doteraz sa nikdy okrem v momentálnej firme kde som nesnažil normálne erpiť prijímací pohovor pekne s formulárom aj so zmluvou jak je to skoro všade v reálnom živote.

Momentálne RP prijímacieho pohovoru malo dve možnosti: 

1. Takzvaná mám v p*či

Zamestnávateľ: Zdravim nechcete robotu ?

Potencionálny zamestnanec: Áno máte delivery ?

Zamestnávateľ (stlačil F3 rozklikol si svoju frakcia dal pridať člena)

Zamestnávateľ: Áno tu sú motorky makajte

(A takýto ľudia potom prídu ku nám do firmy a s nimi riešiť pohovor to je otras ale oni za to nemôžu ale zamestnávateľ za to môže ,ktorý doteraz neerpil pohovory)

2. Nejaká snaha o RP pohovoru 

Potenciálny zamestnanec: Zdravim, ja som sa prišiel uchádzať o prácu ako kamionista.

Zamestnávateľ: Dobre, tak poďte do kancelárie spravíme pohovor spíšeme zmluvu.

Zamestnávateľ: Tak vás poprosím meno priezvisko a vodičák C mi ukážte

(stalo sa mi veľakrát že vo firmách pre kamióny dokonca ani vodičák nepýtali :D)

Potenciálny zamestnanec:  Moje meno je Alfonz Gajdoš a nech sa páči tu je môj vodičak skupiny C

(Tak a v tomto momente prišlo vždy toto)

Zamestnávateľ: Dobre

Zamestnávateľ: /me zobral zmluvu a položil ju na stôl aj s perom 

/do zmluva je na stole aj s perom 

( Dámi a páni srdečne Vám oznamujem že zmluva už dávno nieje pasívny predmet takže prosím na /do zabudnite a začnite si pekne krásne kupovať zmluvičky )

Potencionálny zamestnanec: /me zobral pero a podpísal zmluvu 

(To [/me] od zamestnanca nieje zle až na to že bohužiaľ podpisuje imaginárny kus papiera ,ktorý už dávno existuje ako item, tak presne tu vzniká ta nevedomosť ako sa pracuje na Skime s itemom zmluvy )

Toto je z môjho odkazu k tomuto príspevku všetko a prosím začnite normálne erpiť pohovory.

Ďakujem za pozornosť 

 

 

 

 

Sensei

Hráč

27
1.12.2021 15:13

Normálne mi ukápla slzička, lenže vo všetkom máš pravdu, ba dokonca sa musím priznať, že podobných incidentov som bol zúčastnený aj ja. No každý robíme chyby a snažíme sa ich napraviť. Nemôžem stebou nič viac, len súhlasiť.


Powered by LeoSight IFS
LT~33