Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


neznamy#6659

Smazaný účet

6
5.12.2021 15:31

Chtěl bych poprosit o unban. Nejdříve jsem dostal ban na 2 týdny za metagamaing a ještě za nějaké drobnosti. A po pár hodinách jsem dostal permu za Historii a recidivu. V historii když odečtu ty bany, které jsou tam dvákrat (zkrácení banu nebo tak) tak jich mam cca 17, a za to si myslím že by asi ještě perma být neměla. Co taky urychlilo mojí permu, bylo video které jsem postnul na youtube, kde si soviet zapnul u přepadávačky admina a neukázal jsem tam všechny fakta. Video jsem hlavně postnul ze vzteku, že jsem dostal ban na 14 dní, a pak pár lidí z toho dc, kvůli kterému jsem měl ban (nepovolený dc server) tak nedostali buď vůbec nebo na 24h. (nepočítám ty permy, kde prostě provokovali admina/y) Video už jsem smazal, ale stejně to nezmění to, žue už tam bylo. Vím že jsem se zachoval jako tupec a nebudu se divit, když mi nebude odpuštěno a nedostanu unban/nezkrátíte mi to, ale hrozně bych ocenil možnost se vrátit na server a hrát.  Chtěl bych na serveru přestat dělat ilegál a začít dělat legál, a mám spoustu plánu, ale pokud mi ban nebude zrušet, tak je asi nesplním. Chci se ještě jednou omluvit Sovietovi za to video. (píšu to už po 3, protože na poprvé a druhé mi na forku nikdo neodpověděl) @SovietDog

 

5.12.2021 21:04

Zdravím tě ShakeKube

Nebudeme to zbytečně prodlužovat, tuhle i tvé další zamykám a zamítám. Důvod proč to tak je, je snad jasný, neustále otravovaní a pořad je tu ta věc že jsi neměl sebe menší problém se pokusit očernit jednoho z administrátoru.


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
HexaPi

Registrován 8.5.2024

RealMoad

Registrován 8.5.2024

Yilongma

Registrován 8.5.2024