Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Závislosti.


neznamy#5070

Smazaný účet

16
7.12.2021 15:17

Zdravím komunito!

Přicházím zde s novým návrhem a tot' závislost.

Fungovalo by to následovně. Dejme tomu že jsi zakouříme cigarety, 2,3 a přijde nám oznámení že jsme získaly závislost na cigaretách (či na něčem jiném) poté můžeme napsat příkaz, třeba /stress. To by nám otevřelo tabulku kde jsou naše dosavadní závislosti, ukázané v takovém baru, a také jeden větší bar a to stres. Dejme tomu že máme závislost na tabáku (cigaretách). A bar o závislosti na cigaretách by se naplnoval, a čím více naplněný bar na závislosti na tabáku, tím rychleji by se zvedal bar stres, a čím více by byl bar stres naplněný tím by nám to více ubíralo život. To znamená že aby se zabránilo naplnování baru pro závislost tím by jsme museli si dávat tu věc na kterou jsme závislí (v našem případě na tabáku).

Zeintar

Hráč

49
7.12.2021 15:19, naposledy upraveno 7.12.2021 15:20 uživatelem Zeintar

Já ti nevím. Když si dáš 2-3 cigarety (třeba jednou za čas), nestaneš se automaticky závislým za cigaretách. Možná bych tento "závislost systém" přesunul raději na tvrdé drogy, u které by ti ta závislost po 2-3 požití určitě najela.

7.12.2021 15:42, naposledy upraveno 7.12.2021 16:51 uživatelem neznamy#4565

Ona je to skvělá věc, nevím jaký má na to názor Rataj, ale už se to tu několikrát probíralo a hodně lidí z komunity souhlasilo, viz https://leosight.cz/forum/topic/7797 (Nebo na discordu v návrzích). Já jsem stále pro.

Při kouření bych tu závislost dal spíše na šanci, například 15%. U každého fungují totiž závislosti jinak. Znamenaje, že když si zakouříš, tak máš 15% šanci na to, že chytíš závislost.

E: @Qermo, neubralo by ti to životy úplně stejně jako nedostatek vody, drogy by tě nemuseli zabít v tomto případě, jen nechat tvé HP na minimu, či na půlce, protože závislost je svině a trpíš na tom. 

Artistiques

Hráč

32
7.12.2021 16:43

Jen poprosim, pokud budete opravdu přidávat závislosti, něco si o těch drogách zjistěte... jestli tu bude závislost třeba na LSD, instantní závislost na cigaretách nebo alkoholu, bude to sad...

Qermo

Hráč

16
7.12.2021 16:44

Noo.. Nápad sice fajn, a ten stres je taky naprosto skvělej nápad, ale aby to hned ubíralo životy? To by si s tou danou závislostí nemohl přece nikdy přestat. Já bych byl pro zavedení závislostí na serveru, ale muselo by se to prostě nějak líp vymyslet.

JokerB

Hráč

14
7.12.2021 21:45, naposledy upraveno 7.12.2021 21:49 uživatelem JokerB

Zaujimavý napad. Alé to že si zapáliš 2-3 cigarety tak ťa neprivedie k závislosti. Tak záleži samozrejme aka to je látka každa to ma inak. Urobil by som to skôr tak že by to bolo u každej látky iné a u každeho človeka iné. Inak by som to asi neprekopával ale ešte by som malinko poupravil tie veci ako *Získavaš závislosť* by som prepísal na napr. *Začínaš byť závislý na tabaku*. Bar stresu by som tiež trošku poupravil a to nie že by bol bar ale začinalo by to pomaly tak *Začínaš byť nervozny*, *Začínaš mať stres* a pod. a u drog by som urobil vedlašie účinky *Cítiš sa paranoidne* a pod. Tie životy su celkom dobré, určite by to zlepšilo RP a (ne)zábavu lebo veľa krát sa mi stalo že povedal som si *Budem fajčit* dal som si par krabiek, prestalo ma to bavit a uplne som sa na to vykašlal. S týmto nápadom Súhlasim a bol by som rád ak by sa pridalo niečo podobné. Čauko !

 

Inak mal si to dať do návrhov a nie do navodov a rad :D


Powered by LeoSight IFS
LT~63

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024