Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zadost o unpermaban


8.12.2021 17:16

Ahoj zdravim hrace a AT tak pred 5 mesici jsem dostal permanentni ban kvuli tomu ze jsem nechtel rpit a byl jsem drzy,za to se omlouvam a uznavam svoji chybu taky bych se chtel vratit na skimo kvuli tomi ze mi chybi komunita a kamaradi s kteryma jsem rpíl,kdybych dostal unban urcite bych zlepsil sve chovani a rp predem dekuji za odpoved

12.12.2021 09:15

Já bych jen rád dodal, že pod tímto jménem na Skimu neexistuje účet, nebo přinejmenším skript tvrdí, že ne. Což vlastně znamená, že ses dopustil multi-accountu, a bylo by od tebe více než vhodné, kdybys sem přiložil originální jméno účtu. 

12.12.2021 16:34

Ahoj zapomel jsme heslo na muj primarni ucet. Ale muzu vam dat muj serial podle toho to taky zjistite 8BA93460E0126C49A67BC7866951C971

19.12.2021 17:48

ahoj pisu predevsim pro AT s janem svarovskym se znam dost dlouho a proto vim ze zapomel heslo na main ucet a udelal si novy takze... byl bych rad kdyby jste mu dali posledni sanci jelikoz dost lidi dostava nove sance a  myslim si ze kdyby jste ji dali i jemu tak by se choval normalne a vse erpil dekujeme <3 #nohomo

1.1.2022 23:12

Ahoj, odpovídal jsem ti na žádost o UB na tvém originálním účtu, kterou najdeš zde. Vyber si, za jaký účet chceš hrát. Pokud bys chtěl hrát za původní účet, klikni na možnost "zapomenuté heslo," pokud si jej nepamatuješ, pošli e-mail na admin@leosight.cz. Pokud chceš využívat tento nový účet, v případě unbanu přijdeš o všechny postavy. Účet, který si vybereš, ti necháme, druhý smažeme. 


Powered by LeoSight IFS
LT~47