Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Výmaz trestního rejstříku


Honza9

Hráč

2
8.12.2021 21:45, naposledy upraveno 9.12.2021 06:47 uživatelem Honza9

Vážený soude, z celého svého srdce vás prosím o výmaz mého trestního rejstříku. Z minulosti zde mám dva zápisy. Jeden za ublížení na zdraví. Byl jsem s mojí bývalou přítelkyní na projíždce městem a zastavili jsme na benzínce, přišel k nám nějáký pán který začal nadávat mé přítelkyni a začal do ní pošťuchovat. Svojí přítelkyni jsem si ochránil a pána odstrčil, podkopl mu nohy a držel ho u země, radši jsme mu zavolali sanitku aby prověřili jestli mu něco není, a po té kontaktovali policii. Zdravotníci vyhodnotili ubližení na zdraví a předali to policii, která to s námi dále vyřešila. Můj druhý zápis je že jsem udájně ujížděl policii, ale to tak úplně není. Policista měřil někde schovaný za keřem rychlost, já pospíchal za kamarádem který na mě čekal v Blueberry, policie vyjela protože jsem porušil rychlost v jízdě mimo obec neviděl jsem je jeli zamnou. Po chvíli jsem si ve zpětných zrcátkách všiml houkaček a hned na první křižovatce jsem zastavil. Policista to nějak neřešil a zakázal mi vypovídat odvezl mě na stanici zatknul a dal 50k pokutu a poté odešel... Jméno na legitimaci abych to s ním mohl řešit dále jsem si nezapamatoval. Moje minulost mě moc mrzí a už od té doby co jsem nastupoval do školy chtěl být policistou, ale můj trestní rejstřík mě v tom omezuje. S ublížením na zdraví to chápu a souhlasím, dalo se to řešit jiným způsobem než rvačkou... Chci si vyplnit svůj dětský sen a chránit své přátele, rodinu, sousedy, spoluobčany, a jen všechny co to půjde. Moc prosím soud o smazaní, chci si žít svůj sen.

9.12.2021 15:49

Adresát: ((Místo, ze kterého byl odeslán podnět))
Věc: Odpověď na podnět.


Vážený pane Anonyme,
Omlouváme se za pozdní odpověď, avšak jsme nuceni Váš podnět zamítnout z důvodu nedodržení vzoru.


JUDr. Kristina Lopez Ph.D.,
Kancelář předsedy vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~23