Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žiadosť o predbežné prepustenie z väznice.


Kr1st0fz

Hráč

14
9.12.2021 01:41, naposledy upraveno 9.12.2021 11:07 uživatelem Kr1st0fz

 Podateľ: Angelo Himenez                                                                                                                                          Vec: žiadosť o predbežné prepustenie z priestorov väznice.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             


Odvôvodnenie: Zdravím milý súd, po mojích niekoľkých žiadostiach o podmienečné prepustenie, ustanovenie kaucie či stíhanie na slobode mi nedošla žiadna spätná väzba do ciel, takže som si neni istý či je chyba v zasielaní listov alebo je chyba na inej strane. Ako bolo v mojom rozsudku napísané konkrétne 19/09/2021 som bol odsúdený na 120 dní do priestorov väznice Las Paysadas, ale myslím si že o tomto je súd určite informovaný. Konkrétná doba môjho stráveného času tu je presne 81 dní. Kedže som k tomu aj vo výkone trestu "(A)" čož zahrňuje konkrétne: Nemožnosť telefonátov blízkym alebo rodinenemožnosť vychádzok do vonkajšieho areálu a taktiež aj nemožnosť rôznej návštevy. Áno za strávený čas tu si uvedomujem že na základe môjho rozsudku a trestných činov ktorých som sa dopustil sú dané podmienky primerané, ale aj napriek môjmu dobrému správaniu a žiadnému pokusu o útek, narozdiel od mojich spoluväzňov sa podmienky nezlepšili taktiež 81 dní bez čerstvého vzduchu a iba podotýkam *iba* v  priestoroch cely s občasným poskytnutím stravy a menšiej komunikácie zo strany príslušníkov DOCAR je irelevantná záležitosť. Preto chcem milo požiadať súd o dôkladné premyslenie mojej žiadosti na základe slušnému správaniu za čas vo väznici Las Paysadas a za túto strávenú dobu so zmienenými  podmienkami.


Zámer: Predbežné prepustenie z väznice.                                                                                                                                                                                                                                                                                                       *((Dopis bol zaslaný Väzenskou službou z Väznice: Las Paysadas, Bone County 2319))*                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

                                                                   A. Himenez

9.12.2021 15:44

Adresát: Angelo Himenez
Věc: "žiadosť o predbežné prepustenie z priestorov väznice."


Vážený pane Himenez,
Omlouváme se za pozdní odpověď, avšak jsme nuceni Váš podnět zamítnout. Pro propuštění z věznice, musíte zaplatit vyhotovenou kauci, která činí 9 600 000 kč. 


JUDr. Kristina Lopez Ph.D.,
Kancelář předsedy vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~24