Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Podmínečné propuštění, propuštění na kauci nebo zkrácení trestu


jakubblack

Hráč

5
12.12.2021 18:55

Podatel: Jakub Jefferson

Záměr: podmínečné propuštění nebo propuštění na kauci

Věc: Vážený soude velice vás žádám aby jste zvážil mé požadavky které jsou následující

Dobrý den vážený soude, moje chování se za dobu co jsem byl ve věznici silně změnilo a pokud přistoupíte na můj požadavek tak bych chtěl bych začít úplně nový život a proto vás žádám aby jste zvážily můj požadavek.

Který zní podmínečné propuštění nebo propuštění na kauci případně zkrácení mého trestu. Děkuji za váš čas vážený soude a velice vás žádám aby jste zvážil mé požadavky.

Děkuji s přáním hezkého dne Jakub Jefferson z věznice Las Paysadas.

12.12.2021 21:54

Adresát: Jakub Jefferson
Věc: Odpověď na podnět.


Vážený pane Jefferson,
děkujeme za zaslání podnětu.

Omlouváme se, ale v momentální chvíli nejsme schopni vyřešit požadavky Vašeho podnětu. Žádáte o podmínečné propuštění na kauci, nebo zkrácení trestu, ačkoli dle rozsudku se spisovou značkou S-222 jste již 52 dní po výkonu trestu.

V tomto případě budeme konfrontovat vězeňskou službu a policii San Andreas, zda nedošlo k případnému omylu ve Vašem propuštění. Děkujeme za pochopení.


juris doctor Violleta Reed,
Soudce vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~24