Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Sťažnosť na PSA


JokerB

Hráč

14
15.12.2021 21:29

Podatel: Semjon Sergejevic

Věc: Neprofesionalne konanie policajta, neoprávnené zadržanie.


Odůvodnění: Váženy súd, dna 15.12.2021 ma zatkol policajt s odznakom 236 meno nepoznám. Šoferoval som z benzínky kde som si bol natankovať auto a išiel som domov. Cestu mi však prekrížil policajt, nezastavil ale doslova prekrížil a postavil sa predomna. Nevypýtal ani doklady a ihned ma vyzval na vystupenie z vozidla, vykonal som a ihned mi boli nasadené púta a nasledné odvodenie do auta. Pýtal som sa policajta za čo som bol zatknutý, policajt mi povedal len to že bol nahlásený ozbrojený range rover. Zbran sa u mna našla, bez zásobniku neskôr v celach, až tam ma prehľadával. Pán policajt vôbec nevyšetroval detailnejšie, z akeho range roveru bolo strielane, ako vyzerala osoba ktorá strielala z auta, z akej zbrane bolo strielane alebo akýkolvek naznak vyšetrovania a nemá akékoľvek dôkazy, výsluch taktiež nebol vykonaný. Bol som zatknuty na 3 hodiny a obdržal som pokutu v hodnote 40 tisíc, čo nieje čas a čiastka za nedovolené ozbrojovanie ale bol som obvinený z viac trestných činov ktoré neboli ani dokázane že som ich skutočne vykonal. Trvám na prepusteni z väzby, potrestanie policajta a odškodné 50 tisíc za spôsobenu ujmu.


Záměr: Prepustenie z väzby, potrestanie policajta, odškodné 50 tisíc za spôsobenu ujmu.

Přílohy: N/A

 
17.12.2021 03:17

Adresát: Semjon Sergejevic
Věc: Odpověď na podnět.


Vážený pane Sergejevic,
děkujeme za zaslání podnětu.

Prosíme, abyste tento podnět směřoval prvně k internímu oddělení policie San Andreas, kteří se Vaší stížností jistě budou zabývat. Pro odeslání trestního oznámení k vrchnímu soudu San Andreas musíte prvně kontaktovat policii a vést oznámení skrze ně, nebo podat trestní oznámení pouze s advokátem. Děkujeme za pochopení.


juris doctor Violleta Reed,
Soudce vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~38

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Darkoun03

370Kč včera v 12:06

baladaaa

100Kč včera v 01:36

p0KyX

38Kč 10.5.2024 19:27

Nejnovější uživatelé
oggyCZ

Registrován 11.5.2024

Wokyss

Registrován 11.5.2024

VOJTANOSEK

Registrován 11.5.2024