Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ban za DM?


angelinak

Hráč

1
26.12.2021 18:44

Zdravím, dostala jsem ban za zastřelení Policisti DM? jakoby když si asi postřilel 5x kamionaku a projeli kolem tebe auta tak jsem si myslela že jsem hledana nebo tak, a proto jsem ho střelila tak abych se ho zbavila, jinak jsem neměl důvod ho zabijet, jen z toho důvodu že jsem se bál, že jsem hledaný, jelikož prostě jsem zastřelil 5x kamionaku

26.12.2021 18:49

Doslova mezi vámi neproběhlo žádné RP, zatímco policista ještě psal do chatu, tak jsi hned začal střílet, což je i zero-tolerance, který jsem ti nezapočetl. Nebyla zde vidět žádná snaha o RP, jen jsi kropil hned, jak jsi je viděl. A tak to prostě fungovat nebude.

angelinak

Hráč

1
26.12.2021 18:55

Jaj, to jsem si nevšimla, a na druhou stranu chápu... Udělala jsem blbost, mohla bych dostat unban, nebo aspoň skraceni? Skimo je jediny server na kterým hraju. Diky předem 

26.12.2021 18:56

No, vzhledem k tomu, že to je tvůj první trest tohoto charakteru (ač máš nahráno jen pár hodin...), tak ti jej zkrátím na pět hodin, příště nezlob.

angelinak

Hráč

1
26.12.2021 18:57

Děkuji moc, víckrát se to opakovat nebude 


Powered by LeoSight IFS
LT~42