Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Stažení žaloby v TŘ S-294


Lexikonn

Hráč

78
2.1.2022 22:46

Podatel: Egor Skull

Věc: Stažení žaloby


Odůvodnění: Dobrý den vážený soude. Momentálně jsem vězněn v cele předběžného zadržení v Montgomery a bylo mi dvakrát zasláno předvolání k soudu. K ani jednomu jsem se nedostal, taktéž mi nebyl předložen žádný rozsudek, tudíž jsem pochopil, že se žádné soudní řízení nekonalo a tím pádem bych chtěl požádat o stažení žaloby, podle bodu 6 v předvolání, kde se píše, cituji: Trestní řízení může proběhnout i bez přítomnosti obviněného. V případě nedostupnosti strany žalobce bude řízení odročeno, nebude-li žalující stranu dostupná u odročeného řízení, budou obvinění stažena. 
Žádám tedy o brzké vyřešení celé situace.

Skull


Záměr: Stažení žaloby na základě bodu 6 z předvolání k trestnímu řízení

Přílohy: *Obě předvolání k trestnímu řízení* (( https://leosight.cz/forum/topic/8626 ))

9.1.2022 07:47

Adresát: Egor Skull

Věc: Odpověď na podnět


Vážený pane Skulle,

dovoluji si Vás informovat, že vzhledem k proběhlému trestnímu řízení a jeho rozsudku si dovoluji Vaši žádost zamítnout.

S přáním pěkného dne,

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~27