Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žiadosť o vymazanie registra trestov


3.1.2022 03:32, naposledy upraveno 3.1.2022 03:37 uživatelem SheFisKo

Podateľ: Robo Bakardi

Vec: Žiadam o vymazanie trestného registra.

Dôvod: Keďže som už dlhšiu dobu nespáchal nejaký trestný čin alebo neurobil nejaký priestupok tak žiadam o vymazanie trestného registra z dôvodu započatia kariéry u HZS, neprijali ma len kvôli trestnému registru a sľúbili mi že ma hneď naberú keď ho budem mat čistý.

Zámer: Započať svoju kariéru u HZS, vymazať trestný register podla Článek 2 -Výmaz záznamu z rejstříku trestů §5 Trestné činy uvedené v zákoně č. 14/2020 může vymazat na žádost občana prostřednictvím Policie San Andreas pouze Vrchní  soud San Andreas, za předpokladu, že občan neporušil po uplynutí 20 dní od zápisu daného trestného činu žádný další trestný čin, včetně těch neuvedených v zákoně č. 14/2020.

Prílohy: "Výpis trestného registra na meno Robo Bakardi" 

 

                 Predom ďakujem za skoré vyriešenie tohto podnetu

S pozdravom

6.1.2022 18:05

Adresát: Robo Bakardi
Věc: Odpověď na podnět


Vážený pane Bakardi,

dovoluji si Vás informovat, že byl právě vydán rozsudek ve věci Vaší žádosti, proto očekávejte jeho doručení během následujících několika dní na Vaši korespondenční adresu.

S přáním pěkného dne,

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~24

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Darkoun03

370Kč včera v 12:06

baladaaa

100Kč včera v 01:36

p0KyX

38Kč 10.5.2024 19:27

Nejnovější uživatelé
oggyCZ

Registrován 11.5.2024

Wokyss

Registrován 11.5.2024

VOJTANOSEK

Registrován 11.5.2024