Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žiadosť o vyvlastnenie garáže


neznamy#4744

Smazaný účet

6
10.1.2022 19:35, naposledy upraveno 10.1.2022 19:36 uživatelem neznamy#4744

Podatel: Bethanny Williams

Věc: Vyvlastnenie garáže patriacej k nehnuteľnosti ktorú vlastním.

Odůvodnění: Vážený súd. Po odkúpení domu číslo.parcely 212 /palomino creek/ ďalej len katastrálne číslo 212 som zistila že k domu patrí aj garáž ktorá tvorí jeho súčasť. (Garáž patrí priamo k domu je na rovnakej parcele pod rovnakým číslom) Dom som kupovala pred 10 mesiacmi za čiastku 750.000 k domu bola samozrejmosťou aj garáž ktorá tvorila súčasť kúpnej zmluvy no nikdy mi k nej nebol poskytnutý kľúč. Vlastník garáže nieje mnou známa osoba ani osoba zapísaná v spoločnom nažívaní preto žiadam súd o vyvlastnenie tejto garáže a pridelenie garáže na moje meno ako meno právoplatného vlastníka nehnuteľnosti podľa "Článku 6 - Trestné činy proti majetku §37 Neoprávněné užívání cizí věci" tiež by som rada podotkla že počas môjho pobytu mimo mesto bola garáž poškodená sprejom fialovej farby neznámou osobou čím sa osoba dopustila podľa "§35 Poškození cizí věci" za čo žiadam súd o náhradu škody po vyvlastnení a mnou prepísaním garáže.

Záměr: Vyvlastnenie majiteľa garáže následne prepísanie garáže na moje meno bez potreby nákladov na prekúpenie.

Přílohy: žiadne

 

 

11.1.2022 18:48
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~14