Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban permanentího banu pro Rataje

1 2



KrysCZ

Hráč

30
14.1.2022 16:22, naposledy upraveno 18.1.2022 19:52 uživatelem KrysCZ

Zdravím Tě,
tímto bych chtěl požádat o zrušení mého permanentího banu, který byl udělen 6.11.2021 ve 13:31.

Nechci se zde nějak extra obhajovat, pravidla jsem porušil.
Ban byl udělen z těchto důvodů: Zdravý rozum, Car DM, Cop-provoking, Metagaming, zneužití bugu..
Se vším naprosto souhlasím, bylo to zasloužené.
U zneužití bugu šlo tuším o jakési obelstění injury systému.

Ban už trvá celkem dlouho a myslím si, že to bylo dostačující, ale to není na mém posouzení.
Mohu slíbit, že se po případném příchodu na server budu snažit polepšit.

V minulosti jsem na serveru působil a myslím si, že mé RP nebylo špatné.
Celkem rád bych si to občas připomněl. 

Předem děkuji za vyřešení mé žádosti..

S přáním hezkého dne,

KrysCZ <3

@Rataj

hondacivic

Hráč

55
14.1.2022 16:38

sice tě absolutně neznám ale chci aby si dostal unban 

protože umí dobře Erpit a je to fajn týpek💩

 

Borwyx

Hráč

15
15.1.2022 01:40, naposledy upraveno 15.1.2022 01:41 uživatelem Borwyx

Ahoj,

RP máš fajn, rpilo se mi s tebou dobře.

Ovšem potom, co ses přidal k Schitzuovi, Pročkovi a dalším, ke spamu na mém profilu musím dát jednoznačně NE. Nikdy jsem s tebou problém neměl, ale abys bezdůvodně urážel člověka, co ti doslova nic neudělal, to si myslím, že je dostatečný důvod nesouhlasit s žádostí.

Schitzu

Hráč

26
15.1.2022 10:53

@Borwyx nikdo se nikam nepřidal. Krys má jinej život, nijak extra se nebavíme už. Nepřidal se k nikomu, za to že uděláš něco, a lidi se ti vysmějí neznamená že se přidali ke mě. Nepiš smažky, díky. 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné (off-topic) vyjadřování

Peli

Hráč

27
15.1.2022 11:10

Zdravím přátelé.

Moc se mi líbí že se k tomuto příspěvku vyjadřují i lidé co již v minulosti měli také perma ban (Kubby,Benzo,Patryk) a za sebe musím říct že ikdyž má Krys své mouchy (nikdo není dokonalý) tak bych s jeho unbanem i souhlasil. 

15.1.2022 14:11, odstraněno 2.2.2022 12:47 administrátorem
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nevhodná komunikace, nadbytečné vyjadřování
1.2.2022 23:52, odstraněno 2.2.2022 12:47 administrátorem
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování, postování pouhého souhlasu bez přidané hodnoty.
3.2.2022 15:59, odstraněno 8.2.2022 13:43 administrátorem
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování

Robiiinek

Hráč

15
7.2.2022 23:10

Za mě si Krys zaslouží šanci, je to skvělý RP hráč sice udělal chyby, ale kdo né? Dělat chyby je lidské. Jeho RP je skvělé a já souhlasím, aby ukázal, že se zlepšil.

 

S láskou, 

Robiiinek <3

7.2.2022 23:41

Ahoj vespolek, abych vše uvedl na pravou míru.. Chci být zcela objektivní a z mého hlediska si myslím že by měl být už vydán nějaký rozsudek ohledně toho zda dostane UNBAN nebo ne!.. Jelikož tato žádost byla napsána skoro před 4 týdny tak si myslím že už je na čase to rozhodnout.. Za mě Krys umí velmi dobře RP co si budeme povídat, má více zkušeností než si dokážeme představit.. Samozřejmě v rámci možností! Ale zase nadruhou stranu co si budeme povídat tak musím říct že je kolikrát pěkný K*K*T! Ale kdo né?! Jen se hold s tím kolikrát vyrovnává po svým a to zrovna když mu rupne v bedně tak to pak dopadá tak jak to dopadá... A kdo ho zná trochu víc tak ví o čem mluvím.. Takže za mě ohledně historie banů kterou bych řekl že nemá zase tak velikou a vzhledem k tomu že toto je jeho první PERMA, tak za mě bych mu dal ještě jednu šanci! 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~153