Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban


neznamy#7365

Smazaný účet

1
21.1.2022 15:28, naposledy upraveno 21.1.2022 16:21 uživatelem neznamy#7365

Zdravím všechny. Tohle je můj nový účet - můj starý byl jménem werfounn (smazal jsem ho takže to multi acc není) kde jsem byl permanentě zabanován. Dostal jsem ban myslím že 19.11 2021 můj první ban byla perma, za trolling, zneužívání F10, neposlouchání administrátora/moderátora @Dzardys e. Ban už mám cca 3 měsíce. Ve Skimu jsem poznal opravdu hodně dobrých lidí, a rád bych si s něma zahrál znova.  Můžete mě znát jako Yeong su - Natalia Grande - Zachar Kotorov- Nico Gustavo. Protože jsem skimo už dlouho nehrál, a moc moc rád bych si ho zahrál, tak bych chtěl @Dzardys e poprosit o druhou šanci. Za ty 3 měsíce jsem hrával fivem, kde jsem se naučil respektovat pravidla, RPit a tak dále. Je mi opravdu líto to co jsem udělal, a moc se omlouvám. Také si určitě Dzardys pamatuje, jak semnou měl nervy. Přísahám že kdybych dostal unban tak už nebudu dělat kraviny. Díky moc.

@Dzardys


Powered by LeoSight IFS
LT~16

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024