Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o UB - Michael


Michael

Hráč

19
21.1.2022 19:03, naposledy upraveno 21.1.2022 22:16 uživatelem Michael

Zdravím všechny čtenáře,

dnes bych si rád zažádal o unban na serveru Skimo. Skoro před měsícem jsem byl zabanován administrátorem Dzardys za porušení globálního pravidla, týkající se urážení uživatelů. K porušení pravidla opravdu došlo na platformě TeamSpeak, kde jsem se účelně snažil vyprovokovat již zmíněného administrátora. Přesněji jsem tedy měl nastavenou zprávu při opuštění serveru na "Dzardys je klaun", a tak stejně jsem měl i pojmenovanou soukromou místnost. Přiznávám se, z mé strany to bylo nemístné a zpětně si chybu uvědomuji.

Ještě bych tedy zmínil prohřešek, jež se stal taktéž na TeamSpeaku a to urážka člena administrátorského teamu (Flyera), kdy jeden ze skupinky byl z neznámého důvodu přemístěn členem administrátorského teamu pryč z místnosti, když však s námi hovořil, za což jsem byl potrestán skoro okamžitě. Zpětně vidím, že jsem neměl hned psát nevhodná slova, avšak zeptat se daného uživatele, co se děje.

Možná se ptáte, co mě k zesměšňování vedlo ?

Z mé strany tam byla jistá nespokojenost, jež měla být řešena rozumným způsobem skrze legitimní cestu, avšak jsem se z neznámého důvodu rozhodl pro špatnou variantu řešení problému.

Chybu, jež jsem způsobil si zpětně uvědomuji v plném rozsahu a budu myslet na to, že pravidla platí na celém portálu.

Nakonec bych se chtěl veřejně skrze toto vlákno omluvit již zmíněným uživatelům za zesměšňování či urážku.

Děkuji za přečtení a neporušujte pravidla, nevyplácí se to.

S přáním hezkého dne.

Michael.

EDIT v1: Děkuji hoši z metařského discordu za nesouhlasy, nesmírně si jich vážím tak, jak vašich x zařízených banů :-).

22.1.2022 16:39, odstraněno 22.1.2022 16:40 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
22.1.2022 22:04

No, problém mezi sebou jsme si vyřešili soukromně, kde došlo k prvotní omluvě z tvé strany. Taky sis uvědomil, že pro ban fakt nejdu daleko. V tomto ohledu považuji věc za vyřízenou.

Do hry tě pustím, na oplátku ty změníš své chování vůči hráčům a především členům AT, provokace a arogance, jíž jsi v minulosti dosti projevoval, a sám to víš, už nebude tolerována. Chodí nám sem hrát dost provokatérů a je pak dost náročné udržet ban na uzdě. Z mé strany tedy omluva přijata, hodně štěstí během hraní a změny přístupu.


Powered by LeoSight IFS
LT~55

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024