Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Dědičnost majetku a vozidel


Fugu

Hráč

21
22.1.2022 18:18

Dobrý den, ahoj, moje hlavní postava dostala CK a mám zarpené to, že přijel její bratr do města, postava bratra už se ic dozvěděla, že předchozí postava je mrtvá a chtěl by zdědit auta a majetek který vlastnila, tím pádem se chci zeptat, jestli je možné tohoto nějak dosáhnout, nebo jestli je to nemožné. Díky, Fugu.

Julik

Hráč

31
22.1.2022 18:28

Musel by jsi mít předem sepsanou závěd z podpisem té osoby od které by jsi věci dědil. A jak jsi říkal CK už jsi dostal takže to moc dobře nevidím, a nevím jestli by to nebylo něco jako multiacc páč takhle by si mohl napsat každý závěd na svou altku (druhou postavu). Ale určitě ti někdo poradí více než já.

Fugu

Hráč

21
22.1.2022 18:32

Jasně, rozumím ti a díky moc za odpověď, bohužel jsem ještě ten den nevěděl že postava dostane ck, tím pádem jsem s tím nepočítal a nenapadlo mě, že by nějaká závěť byla dobrá... Ještě jednou díky.

22.1.2022 19:01

Ne, ani formou závěti ti to nepřepíšeme. Převod majteku mezi vlastněnými postavami je pravidly zakázán.

Fugu

Hráč

21
22.1.2022 19:51

Dobře, díky za odpověď.


Powered by LeoSight IFS
LT~39