Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Odvolání vůči rozsudku S-305 ZSP - Yulia Klavdia Yurievna


Zeintar

Hráč

49
24.1.2022 18:31

Podatel: Yulia Klavdia Yurievna

Věc: Odvolání vůči rozsudku S-305 ZSP - Yulia Klavdia Yurievna


Odůvodnění: 

Vážený soude,
podávám odvolání vůči rozsudku S-305 v rámci zrychleného soudního procesu řízeného soudcem Alexanderem Levinem. Neboť jsem byla odsouzena bez možnosti mého vyjádření a bez možnosti spravedlivého soudního procesu. V trestním řízení jsem schopna vyvrátit všechny čtyři body obvinění za pomoci mně nevyslyšené obhajoby a za pomoci vyslechnutí svědka - Roberta Dragova, který je momentálně na pozici vedoucí ostrahy v DOCAR. Věřím, že mi bude poskytnuta možnost spravedlivého soudního procesu a společně se dostaneme k tomu, jak to skutečně bylo. Všechny podmínky stanovených §21 čl. 5 zákona 4/2020 jsem splnila předvoláním svědka, který dokáže popřít skutečnosti, ze kterých jsem byla neprávem odsouzena. Soud rovněž nedrží právní zásadu In dubio pro reo, ikdyž v obžalobě existují jisté pochybnosti. 

 


Záměr: Dosažení trestního řízení proti Policii San Andreas, spolu se svědkem - Robertem Dragovem

Přílohy: -

28.1.2022 18:30

Adresát: Yulia Klavdia Yurievna
Věc: Odpověď na podnět


Vážená slečno Yurievno,

rozhodli jsme se Vašemu požadavku vyhovět, současně s tímto dopisem posíláme předvolání k odvolacímu řízení. Pokud máte zájem o přidělení advokáta, zavčas nás informujte. 

S přáním pěkného dne,

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~25

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
8676 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
sqmal

212Kč včera v 20:43

KaiserCrowley

150Kč včera v 19:29

TOMxd

8Kč včera v 17:19

Nejnovější uživatelé
mirkomiri

Registrován 10.5.2024

AntonioCZE

Registrován 9.5.2024

Rytmausz

Registrován 9.5.2024