Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Help s frakcí


fikstvUwU

Hráč

16
26.1.2022 23:00

Když jsem si koupil firmu kde nemám ani vozidlo jen koupil a mám ji nastavenou v domě tak jak můžu přehodit všechny práva a prostě celou frakci na někoho jiného? Koupil jsem si frakci za 1m ale k dalšímu vývoji jsem se nedostal. Proto se ozval týpek že ji rád kopí tak se chci zeptat jak se ta firma přesunout na někoho jiného. A nebo nejlepší jak by šlo to rovnou prodat bez hráčských peněz( čistě serveru).

Samik

Hráč

48
26.1.2022 23:57

Ahoj, přepisovat frakci může admin. Ve hře si podej report (F2) ve kterém si požádej o přepsání. Každopádně celá akce musí být kvalitně IC zahrána.

Sensei

Hráč

27
27.1.2022 08:12

Frakciu môže prepisovať admin hodnosti TM a vyššie ( Sedlix a Rataj momentálne) preto di podaj ticket. ( Daný hráč na ktorého chceš frakciu prepísať musí byť členom frakcie)

Ak chceš do frakcie vozidla tak si nejaké zožen a podaj si report o prepis vozidla do frakcie ( do F2 napíš ID frakcie, VIN vozidla a dôvod (rozumný) prečo chceš prepísať vozidlo.

Ak chceš pre tvoju frakciu interiér, tak si nejaký kúp a potom v interiéri ( alebo na výťahu, nie som si istý) napíš príkaz /setintomyfaction (tuším :P)

Frakcia je OOC vec, no možno ju RPiť ako firmena databáza alebo také čosi.

Ak chceš aby ti frakcia zarábala, kúp si moduly za reálne peniaze v online shope, ktoré ti umožnia prepravu balíkov, ropy, zákaziek, opravu áut, atď atď... No moduly nie sú nutné, vždy si môžeš zarobiť aj passivne alebo iným spôsobom ak budeš dostatočne kreatívny.

Snáď som zodpovedal všetky hlavné a časté otázky, prípadne sa opýtaj a označ ma, nie je zač

- Pavol out


Powered by LeoSight IFS
LT~30

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo